Povezane vesti

Dodik ponovo vređao Šmita

Dodik ponovo vređao Šmita

Novi magazin 09.02.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je ponovo vređao visokog predstavnika Kristijana Šmita i rekao da je "na muslimanskoj strani u BH i na strani Albanaca na Kosovu". "Čovek laže, da ne kažem da se*e. On je lažni visoki predstavnik, a ja… »
Dodik: Nemačka vodi opasnu i antisrpsku politiku, Šmit je došao da tu politiku sprovodi

Dodik: Nemačka vodi opasnu i antisrpsku politiku, Šmit je došao da tu politiku sprovodi

RTV 09.02.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da Kristijan Šmit izmišlja kada govori o njihovim navodnim susretima i ponovio da nema nikakve ingerencije, posebno ne kao visoki predstavnik u BiH. Dodik je kazao da Šmit u… »
Dodik: Šmit izmišlja naše susrete

Dodik: Šmit izmišlja naše susrete

Politika 09.02.2023
BANjALUKA– Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da Kristijan Šmit izmišlja kada govori o njihovim navodnim susretima i ponovio da nema nikakve ingerencije, posebno ne kao visoki predstavnik u BiH. Dodik je kazao da Šmit u… »
Dodikova reakcija na Šmitovu izjavu: „Laže, da ne kažem da s..e“

Dodikova reakcija na Šmitovu izjavu: „Laže, da ne kažem da s..e“

Danas 09.02.2023
Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske, reagovao je na izjave visokog predstavnika Kristijana Šmita, koji je u intervjuu srpskim medijima rekao da se povremeno sastaje sa Dodikom. „Znamo se dugo. Pre dve godine razgovarali smo telefonom o mom… »
Dodik nikad vulgarniji: Šmit se*e, stalno me ganja da se sretnemo, a ja neću

Dodik nikad vulgarniji: Šmit se*e, stalno me ganja da se sretnemo, a ja neću

Nova 09.02.2023
Predsednik bh. entiteta Republika Srpska Milorad Dodik danas je u Banjaluci bio je danas na potpisivanju ugovora o izgradnji bolnice u Trebinju čija je vrednost 128 miliona KM, nakon čega se obratio medijima. Dodik je konferenciju za medije iskoristio… »
Dodik o Šmitu: "Čovek laže, da ne kažem da se*e"

Dodik o Šmitu: "Čovek laže, da ne kažem da se*e"

Radio 021 09.02.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik danas je ponovo vređao visokog predstavnika Kristijana Šmita i rekao da je "na muslimanskoj strani u BiH i na strani Albanaca na Kosovu". "Čovek laže, da ne kažem da se*e. On je lažni visoki predstavnik, a… »

Vesti dana »