Povezane vesti

"Ruka joj je bila iščupana i spaljena" Doktor koji je operisao Deu Đurđević progovorio o njenom stanju, ovakav ishod…

"Ruka joj je bila iščupana i spaljena" Doktor koji je operisao Deu Đurđević progovorio o njenom stanju, ovakav ishod…

Kurir 10.02.2023
Voditeljka Dea Đurđević, je pre nekoliko godina doživela tešku saobraćajnu nezgodu u kojoj je zadobila ozbiljnu povredu desne ruke, te je zbog toga morala ponovo da se operiše. Dea je opisala operaciju kao komplikovani zahvat, a lekar koji ju je… »
"Njena ruka je bila iščupana i spaljena, a sada smo ovo radili": Doktor koji je operisao Deu Đurđević progovorio o njenom…

"Njena ruka je bila iščupana i spaljena, a sada smo ovo radili": Doktor koji je operisao Deu Đurđević progovorio o njenom…

Blic 10.02.2023
Voditeljka Dea Đurđević pre nekoliko dana ponovo je operisala ruku. Ona je pre četiri godine doživela tešku nesreću kada joj je autobus otkinuo ruku, a kako je obavestila svoje pratioce, nakon niza operacija, sada je konačno skinula ortozu. Dea je… »
"I ovo smo preživeli!" Prvo oglašavanje Dee Đurđević nakon operacije ruke - voditeljka otkrila kako se oseća (foto)

"I ovo smo preživeli!" Prvo oglašavanje Dee Đurđević nakon operacije ruke - voditeljka otkrila kako se oseća (foto)

Večernje novosti 09.02.2023
VODITELjKA “Pinka”, Dea Đurđević, je četiri godine nakon strašne saobraćajne nesreće, morala ponovo da se podvrdgne novoj operaciji ruke, a Mladen Mijatović je sada otkrio kako se njegova izabranica oseća. Foto: Instagram Voditeljka se sada… »
"Operacija je bila veoma zahtevna": Dea Đurđević pokazala sliku iz bolnice i otkrila čega se konačno rešila: "I ovo sam…

"Operacija je bila veoma zahtevna": Dea Đurđević pokazala sliku iz bolnice i otkrila čega se konačno rešila: "I ovo sam…

Blic 09.02.2023
Voditeljka "Pinka" Dea Đurđević podelila je na društvenim mrežama prvu fotografiju posle operacije ruke, koju je juče imala. - Dragi moji ljudi, hvala vam svima na neizmernoj podršci! Šaka je juče operisana i konačno smo skinuli ortozu. Ovo je… »

Vesti dana »