Povezane vesti

Oglasio se Sergej Trifunović o incidentu u pozorištu: Bacio gledaocu telefon na pod, a sad izneo svoju stranu priče!

Oglasio se Sergej Trifunović o incidentu u pozorištu: Bacio gledaocu telefon na pod, a sad izneo svoju stranu priče!

Kurir 10.02.2023
Glumac Sergej Trifunović oglasio se povodom manjeg incidenta koji se nedavno dogodio tokom izvođenja predstave "Voz" u riječkom HNK, kada je gledaocu iz publike oteo telefon i bacio ga na pod. Trifunović je sada izneo svoje stranu priče. - Ma kakav… »
Ma, kakav incident, ja bacam telefone u pozorištu već 20 godina: Sergej Trifunović se oglasio posle skandala u Hrvatskoj

Ma, kakav incident, ja bacam telefone u pozorištu već 20 godina: Sergej Trifunović se oglasio posle skandala u Hrvatskoj

Mondo 10.02.2023
Sergej Trifunović se oglasio povodom incidenta kada je na izvođenju predstave jednom muškarcu iz publike bacio telefon na pod. Sergej Trifunović se oglasio povodom incidenta kada je na izvođenju predstave jednom muškarcu iz publike bacio telefon na… »
Sergej Trifunović za Danas : Ma kakav crni incident, ja bacam telefone u pozorištu već 20 godina

Sergej Trifunović za Danas : Ma kakav crni incident, ja bacam telefone u pozorištu već 20 godina

Danas 10.02.2023
Sergej Trifunović i Vojislav Brajović izveli su predstavu „Voz“ prošle sedmice u Hrvatskom narodnom kazalištu Ivana pl Zajca u Rijeci tokom koje se, kako pišu hrvatski i domaći mediji, dogodio incident između Sergeja i gledaoca koji je ometao… »
Sergej Trifunović za Danas: Ma kakav crni incident, ja bacam telefone u pozorištu već 20 godina

Sergej Trifunović za Danas: Ma kakav crni incident, ja bacam telefone u pozorištu već 20 godina

Danas 10.02.2023
Glumac Sergej Trifunović oglasio se povodom navodnog incidenta u Rijeci o kojem pišu mnogi mediji u regionu i u izjavi za Danas objasnio šta se tačno desilo. Podsetimo, Sergej Trifunović i Vojislav Brajović izveli su predstavu „Voz“ prošle… »
"Bacam telefone u pozorištu već 20 godina" Oglasio se Sergej Trifunović nakon što je momku iz publike oduzeo telefon i…

"Bacam telefone u pozorištu već 20 godina" Oglasio se Sergej Trifunović nakon što je momku iz publike oduzeo telefon i…

Blic 10.02.2023
Na predstavi "Voz", u kojoj glume Voja Brajović i Sergej Trifunović, desio manji incident kada je Sergej oteo gledaocu telefon i bacio na pod. Tim povodom se Sergej sada oglasio i otkrio šta se tačno desilo. - Ma kakav je to crni incident, ja bacam… »
Voja Brajović dao je svoj komentar o incidentu na predstavi u Hrvatskoj i ponašanju Sergeja Trifunovića

Voja Brajović dao je svoj komentar o incidentu na predstavi u Hrvatskoj i ponašanju Sergeja Trifunovića

Danas 09.02.2023
Glumac Voja Brajović, koji sa Sergejom Trifunovićem glumi u predstavi „Voz“ Zvezdara teatra, potvrdio je da se desila neprijatna scena sa jednim gledaocem tokom izvođenja ovog komada u Rijeci i istakao da je Trifunović odreagovao u duhu uloge koju… »

Vesti dana »