Povezane vesti

Evo šta se dešavalo u stanu Ane Ćurčić dok je gledala Zvezdana sa drugom ženom

Evo šta se dešavalo u stanu Ane Ćurčić dok je gledala Zvezdana sa drugom ženom

Vesti online 10.02.2023
Ana Ćurčić preživela je pakao u spoljnom svetu kada je na malim ekranima gledala svog partnera, Zvezdana Slavnića, kako ljubi 22 godine mlađu Anđelu Đuričić. Ana je nakon toga saznala da ovo Zvezdanu nije bio prvi put da je prevari, a Anina kuma… »
"Legao je pored mene i zagrlio me" Ana sija od sreće zbog ponovnog zbližavanja sa Zvezdanom, odmah sve ispričala Zorici…

"Legao je pored mene i zagrlio me" Ana sija od sreće zbog ponovnog zbližavanja sa Zvezdanom, odmah sve ispričala Zorici…

Kurir 10.02.2023
Ana Ćurčić od kada se pojavila u rijalitiju ne prestaje da šokira javnost. O njenom odnosu sa bivšim nevenčanim suprugom Zvezdanom Slavnićem priča se, a ona je sada otkrila da je za njen osmeh zaslužan upravo on. - Došla sam sinoć u izolaciju… »
Zadrugarka krije pakao kroz koji je prošla: Njena majka otkrila sve porodične tajne: "Moj muž nas je napustio posle 30…

Zadrugarka krije pakao kroz koji je prošla: Njena majka otkrila sve porodične tajne: "Moj muž nas je napustio posle 30…

Blic 10.02.2023
Životna priča Ane Ćurčić, Zvezdana Slavnića i Anđele Đuričić uzdrmala je Balkan. Na javnu preljubu niko nije ostao imun, u priči aktuelnih aktera "Zadruge" pronašli su se brojni gledaoci, pa tako i Suzana, majka takođe aktuelne učesnice… »
Majka DJ Tamaris otkrila svoju životnu priču! Muž je ostavio nakon 30 godina!

Majka DJ Tamaris otkrila svoju životnu priču! Muž je ostavio nakon 30 godina!

Svet plus 10.02.2023
Majka DJ Tamaris otkrila svoju tužnu životnu priču! Muž je ostavio nakon 30 godina zajedničkog života ali ona sad ipak podržava Anđelu Đuričić! Nije mi bila kriva ta žena, niti sam je ikad uvredila - kaže Suzana. Životna priča Ane… »
"Čupala je kosu, udarala glavom o zid": Evo šta se dešavalo u stanu Ane Ćurčić dok je gledala Zvezdana sa drugom ženom -…

"Čupala je kosu, udarala glavom o zid": Evo šta se dešavalo u stanu Ane Ćurčić dok je gledala Zvezdana sa drugom ženom -…

Blic 10.02.2023
Ana Ćurčić preživela je pakao u spoljnom svetu kada je na malim ekranima gledala njenog partnera, Zvezdana Slavnića, kako ljubi 22 godine mlađu Anđelu Đuričić. Ana je nakon toga saznala da ovo Zvezdanu nije bio prvi put da je prevari, a Anina… »

Vesti dana »

UŽIVO: Buran dan zbog Srba, Albanaca i Engleza…

UŽIVO: Buran dan zbog Srba, Albanaca i Engleza…

Sport klub pre 9 minutajoš 40 povezanih
Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

IndeksOnline pre 12 satijoš 20 povezanih
Srbija večeras protiv Engleske bez Tadića

Srbija večeras protiv Engleske bez Tadića

Radio 021 pre 51 minutajoš 56 povezanih