Povezane vesti

Skoro gola na ulici: Jelena Karleuša pokazala brutalno telo – silikoni kipe iz kupaćeg, donji deo se jedva vidi!

Skoro gola na ulici: Jelena Karleuša pokazala brutalno telo – silikoni kipe iz kupaćeg, donji deo se jedva vidi!

Mondo 10.02.2023
Pevačica Jelena Karleuša ponovo je napravila pometnju na Instagramu. Pevačica Jelena Karleuša ponovo je napravila pometnju na Instagramu Pevačica Jelena Karleuša u seriji Instagram objava uspela je da napravi kolaps na ovoj društvenoj mreži. Nakon… »
Karleuša platila Laći pesmu, on je prodao i dari bubamari? Jelena objavila tekst - "Ne bih je ni pevala kakva je!"

Karleuša platila Laći pesmu, on je prodao i dari bubamari? Jelena objavila tekst - "Ne bih je ni pevala kakva je!"

Mondo 10.02.2023
Pevačica Jelena Karleuša danas je na Instagramu objavila post o Laći Raduloviću i prodaji pesama - sada je otkriveno i zašto. Pevačica Jelena Karleuša danas je na Instagramu objavila post o Laći Raduloviću i prodaji pesama - sada je otkriveno i… »
Laća karleušinu pesmu prodao bubamari! Bivše drugarice u klinču zbog "koke"! Evo šta kaže Dara!

Laća karleušinu pesmu prodao bubamari! Bivše drugarice u klinču zbog "koke"! Evo šta kaže Dara!

Kurir 10.02.2023
Jelena Karleuša otkrila je na Instagramu da je Milan Laća Radulović pesmu "Koka" koju mu je ona platila za nov album prodao drugim pevačima, ali nije otkrila o kome se radi. U pitanju je Dara Bubamara. Ona je sinoć na Instagramu najavila premijeru… »
Dara Bubamara najavila pesmu Koka Roka! Karleuša je kupila od Laće iz sažaljenja!

Dara Bubamara najavila pesmu Koka Roka! Karleuša je kupila od Laće iz sažaljenja!

Svet plus 10.02.2023
Pevačica Dara Bubamara najavila je pesmu "Koka Roka" koja bi trebalo da se premijerno pojavi 14. februara, a za istu pesmu Jelena Karleuša kaže da ju je kupila od Milana Radulovića Laće i to iz sažaljenja... Jelena Karleuša oglasila se na… »
Jk otkrila nove detalje sukoba s laćom: Prodavao je iste pesme meni i drugim pevačima! Otkrila šta joj je sve radio iza…

Jk otkrila nove detalje sukoba s laćom: Prodavao je iste pesme meni i drugim pevačima! Otkrila šta joj je sve radio iza…

Kurir 10.02.2023
Jelena Karleuša i pokojni tekstopisac Milan Laća Radulović iznenada su pre par meseci prekinuli saradnju kada je sin Marine Tucaković objavio na Tviteru pesme koje je trebalo da se nađu na pevačicinom novom albumu. Nije poznato zašto se odlučio na… »
"Laća je imao problem sa opijatima, davala sam mu pare unapred": Šok objava Jelene Karleuše - otkrila detalje skandala

"Laća je imao problem sa opijatima, davala sam mu pare unapred": Šok objava Jelene Karleuše - otkrila detalje skandala

Mondo 10.02.2023
Pevačica Jelena Karleuša se oglasila na društvenoj mreži kako bi otkrila detalje sukoba sa pokojnim Milanom Laćom Radulovićem. Pevačica Jelena Karleuša se oglasila na društvenoj mreži kako bi otkrila detalje sukoba sa pokojnim Milanom Laćom… »

Vesti dana »