Povezane vesti
Još ima nade da Đoković zaigra u Americi: Novakov brat se oglasio i otkrio kakve su korake preduzeli!
Hot sport 10.02.2023
Odluka će se znati uskoro. Najbolji svetski teniser Novak Đoković nakon osvojene titule na Australijan openu, želi da nastupi i na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, ali psotoji jedan problem. U SAD je na snazi zabrana ulaska nevakcinisanima, pa… »
Preti li Novaku upadanje u istu zamku?
Sportske.net 10.02.2023
Iako je sada situacija znatno povoljnija u odnosu na prošlu godinu kada je u pitanju mogućnost učešća Novaka Đokovića na teniskim turnirima, još uvek postoji barijera u Sjedinjenim Američkim Državama, gde nevakcinisane osobe najverovatnije do… »
Đorđe Đoković: Novak dostavio dokumentaciju i podneo molbu za ulazak u SAD
Euronews 10.02.2023
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, dostavio je dokumentaciju i podneo molbu za dobijanje posebne dozvole za ulazak u SAD, kako bi zaigrao na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, izjavio je za Tanjug njegov brat Đorđe: "To je nešto što… »
Odlučio je - Novak Đoković hoće u Ameriku! Obratio se američkim vlastima, evo šta je tražio
Mondo 10.02.2023
Novak Đoković podneo zahtev da ga Sjedinjene Države puste da uđe u zemlju i nastupa na tamošnjim velikim turnirima iako je nevakcinisan. Novak Đoković podneo zahtev da ga Sjedinjene Države puste da uđe u zemlju i nastupa na tamošnjim velikim… »
Vesti dana »

Za razliku od Pionirskog parka, ispred Skupštine Srbije je sve očišćeno
Al Jazeera pre 20 minutajoš 49 povezanih

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 2 satajoš 9 povezanih

Sednica Vlade Srbije biće održana danas, prisustvovaće i predsednik Vučić
RTV pre 56 minutajoš 87 povezanih