Povezane vesti

Gvardiola: Siti je već osuđen

Gvardiola: Siti je već osuđen

Politika 10.02.2023
Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je danas da je aktuelni šampion Premijer lige „već osuđen” u slučaju kršenja finansijskog fer-pleja. Siti je u ponedeljak optužen za kršenje niza finansijskih propisa u periodu od devet… »
Pep Gvardiola: Iz kluba su mi rekli da smo ranije dokazali da smo nevini

Pep Gvardiola: Iz kluba su mi rekli da smo ranije dokazali da smo nevini

Euronews 10.02.2023
Menadžer fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je danas na konferenciji za medije da misli da je njegov klub nevin povodom spora koji je protiv njega pokrenula Premijer liga. Nezavisna komisija Premijer lige pokrenula je spor protiv… »
Gvardiola u neverici zbog presude: „Svi su protiv nas, ne znam šta će biti“

Gvardiola u neverici zbog presude: „Svi su protiv nas, ne znam šta će biti“

Hot sport 10.02.2023
Teška situacija u kojoj se nalazi šampion Premijer lige Šef stručnog štaba Mančester sitija, Pep Gvardiola, održao je konferenciju uoči meča sa Aston Vilom, ali je morao da daje odgovore i na veoma pipava pitanja. Naime, vest broj jedan na Ostrvu… »
Gvardiola: Siti je već osuđen

Gvardiola: Siti je već osuđen

Sportski žurnal 10.02.2023
Mančester je najavio da će dokazati svoju nevinost. Trener fudbalera Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je da je aktuelni šampion Premijer lige „već osuđen” u slučaju kršenja finansijskog fer-pleja. Siti je u ponedeljak optužen za… »
Mančester Siti u ogromnim problemima: Nakon svih dešavanja odlazi i mozak ekipe?

Mančester Siti u ogromnim problemima: Nakon svih dešavanja odlazi i mozak ekipe?

Večernje novosti 10.02.2023
Pep Gvardiola, trenutni trener Mančester sitija, jedan je od glavnih kandidata za klupu brazilske reprezentacije. FOTO: EPA Kako prenose tamošnji mediji, Gvardiola je glavni kandidat da na leto preuzme Brazil. Premijer liga je pre nekoliko dana objavila… »

Vesti dana »