Povezane vesti

Ovo je razlog zašto sam udarila dete u vrtiću! Nastavnica engleskog za Kurir otkriva šta se desilo u obdaništu u Velikom…

Ovo je razlog zašto sam udarila dete u vrtiću! Nastavnica engleskog za Kurir otkriva šta se desilo u obdaništu u Velikom…

Kurir 10.02.2023
Nastavnica engleskog jezika Lucija Dimitrijević (46) iz Velikog Gradišta, koja se tereti da je u prostorijama vrtića 3. februara ošamarila predškolca (6), kaže za Kurir da joj je žao što je došlo do incidenta i objasnila šta je prethodilo tome… »
Veliko Gradište: Osumnjičena nastavnica za šamaranje dečaka (6) u vrtiću

Veliko Gradište: Osumnjičena nastavnica za šamaranje dečaka (6) u vrtiću

Politika 10.02.2023
Veliko Gradište – Zbog sumnje da je nastavnica engleskog jezika Predškolske ustanove „Majski cvet” Veliko Gradište u vrtiću u jednom okolnom selu tokom časa udarila šamar šestogodišnjem dečaku, Policijska stanica iz ovog grada podnela je… »
"Ubo me je bojicom u oko": Oglasila se nastavnica engleskog i otkrila detalje incidenta u Velikom Gradištu: Evo šta kaže…

"Ubo me je bojicom u oko": Oglasila se nastavnica engleskog i otkrila detalje incidenta u Velikom Gradištu: Evo šta kaže…

Blic 10.02.2023
"Dečaka sam sela pored sebe i u jednom trenutku iz nepoznatog razloga ubo me je bojicom u oko! U trenutku sam se uplašila, oslepela i ostala u šoku i tada sam refleksno u samoodbrani reagovala i udarila dečaka". Ovako vaspitačica Lucija Dimitrijevič… »

Vesti dana »