Povezane vesti

Biljana iz Bačke Palanke izgubila novčanik, kad je došla kući usledio novi šok! Od novca se oprostila ali ovome se nije…

Biljana iz Bačke Palanke izgubila novčanik, kad je došla kući usledio novi šok! Od novca se oprostila ali ovome se nije…

Kurir 11.02.2023
Biljana iz Bačke Palanke izgubila je novčanik sa novcem, dokumentima i to ne samo svojim, već i od njene sestre koja čeka operaciju. - Ja sam već žena u godinama i polako sam prestajala da verujem da ima dobrog i poštenog sveta kao taj mladić koji… »
Pojavio se mladić koji je pronašao izgubljen Biljanin novčanik u Bačkoj Palanci

Pojavio se mladić koji je pronašao izgubljen Biljanin novčanik u Bačkoj Palanci

Telegraf 11.02.2023
Biljana nije mislila da će ikada ponovo videti dokumenta. Nakon što je portal BAP VESTI objavio priču Bačkopalančanke Biljane Vukanović o izgubljenom novčaniku i poštenom nalazaču koji je Biljaninoj sestri predao novčanik, mladić se javio i… »
"Nađite mi tog mladića": Biljana izgubila novčanik sa svim dokumentima, a on je dočekao kod kuće

"Nađite mi tog mladića": Biljana izgubila novčanik sa svim dokumentima, a on je dočekao kod kuće

Telegraf 11.02.2023
Biljana nije ni sumnjala da će ponovo videti sve vredne stvari. "Ja sam već žena u godinama i polako sam prestajala da verujem da ima dobrog i poštenog sveta kao taj mladić koji mi je vratio novčanik sa novcem i dokumentima", ovim rečima za portal… »

Vesti dana »