Povezane vesti

Remi u londonskom derbiju

Remi u londonskom derbiju

Sportski žurnal 11.02.2023
Vest Hem i Čelzi su odigrali 1:1 (1:1) u susretu 23. kola Premijer lige. Vest Hem i Čelzi odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 23. kola Premijer lige. Čelsi je poveo u 16. minutu golom Žoaa Feliksa posle centaršuta Enca Fernandesa. Domaćin je… »
Kiks Arsenala, slavili Mitrović i Lukić, šok u Sautemptonu

Kiks Arsenala, slavili Mitrović i Lukić, šok u Sautemptonu

Sport klub 11.02.2023
Podeli : U centralnom terminu u subotu na programu je bilo pet utakmica 23. kola Premijer lige. Pobede su ostvarili samo Fulam, Lester i Vulverhempton. Kiksirao je vodeći Arsenal. Tobdžije su na svom Emirejtsu dočekale komšije, fudbalere Brentforda i… »
Novi kiks Arsenala: Brentford odneo bod sa "Emirejtsa", sledi velika borba za titulu

Novi kiks Arsenala: Brentford odneo bod sa "Emirejtsa", sledi velika borba za titulu

Večernje novosti 11.02.2023
FUDBALERI Arsenala doživeli su novi kiks u Premijer ligi. "Tobdžije" su ramizirale na svom terenu - 1:1 protiv Brenforda i dodatno zakomplikovale trku za titulu. FOTO: Tanjug/AP Niko od navijača kluba iz Londona se nije nadao da ceo plen neće ostati… »
Mojes: Da mi je neko posle prvih 20 minuta ponudio bod…

Mojes: Da mi je neko posle prvih 20 minuta ponudio bod…

Sport klub 11.02.2023
Podeli : U prvom meču 23. kola Premijer lige nije bilo pobednika. Rivali iz Londona Vest Hem i Čelsi igrali su nerešeno 1:1. Oba gola viđena su u prvih pola sata igre. Poveo je Čelsi, ali su Čekićari brzo uspeli da izjednače. „Da mi je neko… »
Remi Vest Hema i Čelsija u londonskom derbiju

Remi Vest Hema i Čelsija u londonskom derbiju

Beta 11.02.2023
Fudbaleri Vest Hema i Čelsija odigrali su danas u Londonu nerešeno 1:1, u utakmici 23. kola Premijer lige. Čelsi je poveo u gradskom derbiju u 16. minutu. Centaršut je uputio Enco Fernandes, a sam pred golom se našao Žoao Feliks, kojem nije bilo… »
Ne pomaže ni najjači kvartet, Čelsijev treći remi u nizu, Vest Hemu važan bod

Ne pomaže ni najjači kvartet, Čelsijev treći remi u nizu, Vest Hemu važan bod

Sportske.net 11.02.2023
Fudbaleri Vest Hema i Čelsija remizirali su rezultatom 1:1 u 22. kolu Premijer lige. Čelsi je poveo golom Feliksa u 16. minutu, a izjednačio je Emerson u 28. minutu. Grejem Poter je konačno izveo napadački kvartet koji su navijači čekali, pošto se… »
Tri poništena gola i remi Vest Hema i Čelsija

Tri poništena gola i remi Vest Hema i Čelsija

Sport klub 11.02.2023
Podeli : U prvom subotnjem meču 23. kola Premijer lige, Vest Hem i Čelsi su odigrali nerešeno. Meč je završen rezultatom 1:1, a oba gola su postignuta u prih pola sata utakmice. Počelo je poništenim golom Žoaoa Feliksa u devetom minutu, ispravno… »
Tri poništena gola i remi Vest Hema i Čelsija

Tri poništena gola i remi Vest Hema i Čelsija

N1 Info 11.02.2023
U prvom subotnjem meču 23. kola Premijer lige, Vest Hem i Čelsi su odigrali nerešeno. Meč je završen rezultatom 1:1, a oba gola su postignuta u prih pola sata utakmice. Počelo je poništenim golom Žoaoa Feliksa u devetom minutu, ispravno jer je… »

Vesti dana »