Povezane vesti

"Ova lutkica ima 4 kilograma više" Bekvalčeva se požalila pratiocima iz Dubaija, poroci joj došli glave (foto)

"Ova lutkica ima 4 kilograma više" Bekvalčeva se požalila pratiocima iz Dubaija, poroci joj došli glave (foto)

Kurir 11.02.2023
Pevačica Nataša Bekvalac godinama pokušava da ostavi cigarete a sada je nakon više pokušaja, to i uspela. Nataša Bekvalac koja trenutno uživa u Dubaiju sa ćerkom Katjom, obavestila je svoje fanove da već 12 dana ne konzumira cigarete, ali i da je… »
"Imam 4 kilograma više": Nataša Bekvalac se ugojila: Odrekla se jedne stvari na odmoru u Dubaiju - pokazala kako sad izgleda

"Imam 4 kilograma više": Nataša Bekvalac se ugojila: Odrekla se jedne stvari na odmoru u Dubaiju - pokazala kako sad izgleda

Blic 11.02.2023
Pevačica Nataša Bekvalac godinama pokušava da ostavi cigarete svoj najveći porok, a sada je, nakon više pokušaja, to i uspela. Nataša Bekvalac koja trenutno uživa u Dubaiju sa ćerkom Katjom, obestila svoje fanove da već 12 dana ne konzumira… »
Nataša Bekvalac se požalila fanovima, a nikad bolje nije izgledala: Pevačica ostavila pušenje, a evo šta joj smeta (VIDEO)

Nataša Bekvalac se požalila fanovima, a nikad bolje nije izgledala: Pevačica ostavila pušenje, a evo šta joj smeta (VIDEO)

Večernje novosti 11.02.2023
PEVAČICA Nataša Bekvalac se odmara u egzotičnom i glamuroznom Dubaiju. Foto: Printskrin Instagram/bekvalceva Nataša Bekvalac je objavila snimak na kom se vidi da je lepota ne napušta, a izgleda nikad zgodnije. Ipak, pevačica se požalila da je… »
"Volim da pijem! Uhvati me, pa se smejem k'o blesava" Nataša Bekvalac otvoreno o porocima i borbi sa viškom kilograma: "Ja…

"Volim da pijem! Uhvati me, pa se smejem k'o blesava" Nataša Bekvalac otvoreno o porocima i borbi sa viškom kilograma: "Ja…

Blic 10.02.2023
Muzička zvezda Nataša Bekvalac često otvoreno priča o životnim temama i nema problem da potpuno ogoli dušu u javnosti. - Pored borbe sa kilogramima, jedna od najtežih borbi, a nije da ih nisam vodila, je borba sa cigaretama. Ova bolest zavisnosti u… »

Vesti dana »