Povezane vesti

„Razvod od Ognjena bio je kao smrt“: Danijela Dimitrovska otkriva bolne detalje rastanka sa Amidžićem

„Razvod od Ognjena bio je kao smrt“: Danijela Dimitrovska otkriva bolne detalje rastanka sa Amidžićem

Nova 11.02.2023
Manekenka progovorila o razvodu. Danijela Dimitrovska i Ognjen Amidžić nedavno su okončali svoj brak, nakon deset godina provedenih u zajednici. Ona je sada za Kurir otkrila detalje celog procesa i rekla da razume potrebu da se o ovom periodu njihovih… »
"To je smrt bez umiranja": Danijela Dimitrovska progovorila o razvodu, otkrila u kakvom je odnosu sa Ognjenom: "To je odluka…

"To je smrt bez umiranja": Danijela Dimitrovska progovorila o razvodu, otkrila u kakvom je odnosu sa Ognjenom: "To je odluka…

Blic 11.02.2023
Manekenka Danijela Dimitrovska i voditelj Ognjen Amidžić razveli su se nakon deset godina braka, a ona je sada, odlučila da progovori o rastanku i tom teškom periodu. - Dobrovoljno sam ušla u javni svet. Samim tim ljudi imaju pravo da pišu o svemu… »
Prvi put o razvodu od ognjena amidžića! Manekenka otvorila dušu i otkrila sve - "To je bila smrt bez umiranja!"

Prvi put o razvodu od ognjena amidžića! Manekenka otvorila dušu i otkrila sve - "To je bila smrt bez umiranja!"

Mondo 11.02.2023
Danijela Dimitrovska prvi put govorila o razvodu, a potom otkila i u kakvim je odnosima sa voditeljem Ognjenom Amidžićem. Danijela Dimitrovska prvi put govorila o razvodu, a potom otkila i u kakvim je odnosima sa voditeljem Ognjenom Amidžićem… »
"To mi je bila smrt bez umiranja": Manekenka otkrila u kakvim je odnosima sa Ognjenom Amidžićem nakon razvoda

"To mi je bila smrt bez umiranja": Manekenka otkrila u kakvim je odnosima sa Ognjenom Amidžićem nakon razvoda

Večernje novosti 11.02.2023
MANEKENKA Danijela Dimitrovska pričala je o razvodu, poteškoćama zbog komentarisanja ljudi sa strane, ali i odnosu nakon rastanka sa mužem. Foto: M.Anđela Dimitrovska je gostujući u "Realnoj priči" otvorila dušu i progovorila o razvodu sa poznatim… »
"Razvod sa Amidžićem mi je bila smrt bez umiranja!" Manekenka otvorila dušu, a potom otkrila kakav odnos sada ima sa…

"Razvod sa Amidžićem mi je bila smrt bez umiranja!" Manekenka otvorila dušu, a potom otkrila kakav odnos sada ima sa…

Kurir 11.02.2023
Manekenka Danijela Dimitrovska pričala je o razvodu, poteškoćama zbog komentarisanja ljudi sa strane, ali i odnosu nakon rastanka sa mužem. Dimitrovska je gostujući u "Realnoj priči" otvorila dušu i progovorila o razvodu sa poznatim TV licem… »

Vesti dana »