Povezane vesti

(Video) "uvek na nekoj biciklici, spreman za šalu": Ovde je odrastao Željko Joksimović: "Ujak, baka i deka su ga čuvali dok…

(Video) "uvek na nekoj biciklici, spreman za šalu": Ovde je odrastao Željko Joksimović: "Ujak, baka i deka su ga čuvali dok…

Blic 11.02.2023
Kada je ekipa emisije "Metar moga sela" stigla u rodni grad pevača Željka Joksimovića svi Valjevci su znali da objasne gde se nalazi zgrada u kojoj je Željko prvodio vreme kada su ga čuvali ujak, baka i deka. Po priči sugrađana, Željko Joksimović… »
(Video) "pokušava da bude kao ostali": Direktori osnovne i muzičke škole koje je pohađao o Željku Joksimoviću: "Bio je…

(Video) "pokušava da bude kao ostali": Direktori osnovne i muzičke škole koje je pohađao o Željku Joksimoviću: "Bio je…

Blic 11.02.2023
Grad koji leži na četiri reke, Valjevo, bio je destinacija u koju se zaputila ekipa emisije "Metar moga sela" kako bi saznala sve o životu jednog od naših najpopularnijih pevača Željku Joksimoviću. Željko je u Valjevu išao u osnovnu školu, a… »
(Video) "uzeo je i polomio mi kasetu": Saša Joksimović otkriva kakav je Željko bio kod kuće: "Bio sam jako besan i ljut na…

(Video) "uzeo je i polomio mi kasetu": Saša Joksimović otkriva kakav je Željko bio kod kuće: "Bio sam jako besan i ljut na…

Blic 11.02.2023
Dok u njegovom rodnom gradu Valjevu svi imaju reči hvale za jednog od naših najuspešnijih muzičara bart Željka Joksimovića nam je otkrio i kakav je on bio tokom njihovog zajedničkog odrastanja. Za emisiju "Metar moga sela" koja se emituje subotom u… »

Vesti dana »