Povezane vesti

Nedeljković: Srbija ne treba da strahuje od jakog zemljotresa

Nedeljković: Srbija ne treba da strahuje od jakog zemljotresa

Politika 11.02.2023
Seizmolog Slobodan Nedeljković rekao je da Srbija ne treba da strahuje od zemljotresa intenziteta kao što je bio u Turskoj i Siriji „Srbija može da kontroliše svoju seizmičnost. Znanje i mogućnosti su takve da mi možemo da prođemo sa štetama… »
Ovo je najtrusniji deo Srbije ! Seizmolog upozorava da se ne poštuje se važno pravilo kod izgradnje i otkriva

Ovo je najtrusniji deo Srbije ! Seizmolog upozorava da se ne poštuje se važno pravilo kod izgradnje i otkriva

Kurir 11.02.2023
Seizmolog Slobodan Nedeljković rekao je da Srbija ne treba da strahuje od zemljotresa intenziteta kao što je bio u Turskoj i Siriji. - Srbija može da kontroliše svoju seizmičnost. Znanje i mogućnosti su takve da mi možemo da prođemo sa štetama… »
"Ovo je najtrusnije područje u Srbiji": Seizmolog o mogućem zemljotresu u našoj zemlji: "Kod izgradnje zgrada ne poštuje se…

"Ovo je najtrusnije područje u Srbiji": Seizmolog o mogućem zemljotresu u našoj zemlji: "Kod izgradnje zgrada ne poštuje se…

Blic 11.02.2023
Seizmolog Slobodan Nedeljković rekao je da Srbija ne treba da strahuje od zemljotresa intenziteta kao što je bio u Turskoj i Siriji. - Srbija može da kontroliše svoju seizmičnost. Znanje i mogućnosti su takve da mi možemo da prođemo sa štetama… »
Seizmolog: Srbija ne treba da strahuje od jakog zemljotresa

Seizmolog: Srbija ne treba da strahuje od jakog zemljotresa

Dnevnik 11.02.2023
BEOGRAD: Seizmolog Slobodan Nedeljković rekao je da Srbija ne treba da strahuje od zemljotresa intenziteta kao što je bio u Turskoj i Siriji. Srbija može da kontroliše svoju seizmičnost. Znanje i mogućnosti su takve da mi možemo da prođemo sa… »
Seizmolog otkriva da li Srbija treba da strahuje od jakog zemljotresa

Seizmolog otkriva da li Srbija treba da strahuje od jakog zemljotresa

Nova 11.02.2023
Seizmolog Slobodan Nedeljković rekao je da Srbija ne treba da strahuje od zemljotresa intenziteta kao što je bio u Turskoj i Siriji. „Srbija može da kontroliše svoju seizmičnost. Znanje i mogućnosti su takve da mi možemo da prođemo sa štetama… »

Vesti dana »