Povezane vesti
Nemačke diplomate traže smenu Šmita uz apsurdan razlog - zbog bliskosti sa Srbima i Hrvatima
Sputnik 11.02.2023
Nemačke diplomate i bivši službenici OHR-a uputili su pismo Bundestagu i zatražili smenu Kristijana Šmita sa funkcije visokog predstavnika u BiH, optužujući ga za „pristrasnost, nepotizam i nesposobnost za obavljanje funkcije“, kao i za sve češću… »
Nemačke diplomate traže smenu visokog predstavnika za BiH: “Šmit dozvoljava Zagrebu i Beogradu da ga eksploatišu"
Euronews 11.02.2023
Nemačke diplomate i bivši službenici OHR-a uputili su pismo Bundestagu i zatražili smenu Kristijana Šmita sa funkcije visokog predstavnika u BiH, optužujući ga za “pristrasnost, nepotizam i nesposobnost za obavljanje funkcije”, kao i za sve češću… »
Vesti dana »
Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 23 povezane
Da li vlada nestašica evra? Euronews Srbija proverava kakva je situacija u menjačnicama
Euronews pre 4 satijoš 10 povezanih
Cene peleta otišle u nebo Potrošači u šoku, prodavci upozoravaju na nestačicu; Evo kakvo je stanje na stovarištima
Dnevnik pre 5 satijoš 7 povezanih
Čak 14 žarišta u Beogradu, od januara zaraženo više od 400 dece: Kako da prepoznate dečje gliste, koji su simptomi i kako se leče
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Narodna banka umiruje javnost: Tržište je stabilno, posedujemo rekordnu količinu deviznih rezervi
Bujanovačke pre 1 satjoš 26 povezanih


