Povezane vesti

„Moj sin pukom srećom nije povređen, na kola je pao beton od 5 kg“: Oliver iz Niša o užasu na autoputu FOTO

„Moj sin pukom srećom nije povređen, na kola je pao beton od 5 kg“: Oliver iz Niša o užasu na autoputu FOTO

Nova 11.02.2023
"Pomislio sam da neko puca na mene, da nisam imao zaštitu na krovu taj komad betona je mogao da pogodi moje dete u glavu", ovako za portal Nova.rs priča producent Oliver Paunović iz Niša koji je doživeo incident na auto-putu kod Niša, kod… »
Ovo su stravične fotografije auta pogođenog komadima betona, u njemu bilo dete: Zaštitila ga jedna stvar

Ovo su stravične fotografije auta pogođenog komadima betona, u njemu bilo dete: Zaštitila ga jedna stvar

Telegraf 11.02.2023
Panorama krova uspela je da zadrži komade betona koji bi, kako kaže Oliver, završili u automobilu na mestu gde se nalazio njegov sin. Nakon nezgode koja je mogla imati tragične posledice, producet Oliver Punović je zbog svoje pribranosti i iskustva… »
FOTO Užas na auto-putu kod Niša: Beton pao na automobil u pokretu

FOTO Užas na auto-putu kod Niša: Beton pao na automobil u pokretu

Nova 11.02.2023
Producent Oliver Paunović iz Niša samo čudom je izbegao tragediju kada su danas oko 15 časova, na auto-putu kod Niša, na njegov automobil "folksvagen tiguan" pala tri komada betona, od kojih je jedan bio težak oko pet kilograma. Samo velikom… »
Komadi betona pali na auto u toku vožnje! Oliver za dlaku izbegao tragediju: "Čula su se tri jaka udarca, pukla šoferka"

Komadi betona pali na auto u toku vožnje! Oliver za dlaku izbegao tragediju: "Čula su se tri jaka udarca, pukla šoferka"

Mondo 11.02.2023
Na automobil Olivera Paunovića iz Niša pala su tri komada betona dok je vozio na auto-putu. Na automobil Olivera Paunovića iz Niša pala su tri komada betona dok je vozio na auto-putu. Producent Oliver Paunović iz Niša samo čudom je izbegao… »
Užas na: Auto-putu kod Niša! Tri komada betona pogodili automobil u toku vožnje, jedan bio težak 5 kilograma

Užas na: Auto-putu kod Niša! Tri komada betona pogodili automobil u toku vožnje, jedan bio težak 5 kilograma

Blic 11.02.2023
Producent Oliver Paunović iz Niša samo čudom je izbegao tragediju kada su danas oko 15 časova, na autoputu kod Niša, na njegov automobil "folksvagen tiguan" pala tri komada betona, od kojih je jedan bio težak oko pet kilograma! Samo velikom… »
Tri komada betona pala na automobil u pokretu na auto-putu kod Niša

Tri komada betona pala na automobil u pokretu na auto-putu kod Niša

N1 Info 11.02.2023
Producent Oliver Paunović iz Niša samo čudom je izbegao tragediju, kada su danas oko 15 časova, na autoputu kod Niša, na njegov automobil "folksvagen tiguan" pala tri komada betona, od kojih je jedan bio težak oko pet kilograma. Samo velikom… »
Užas na: Auto-putu kod Niša! Tri komada betona pogodili automobil u toku vožnje, jedan bio težak 5 kilograma

Užas na: Auto-putu kod Niša! Tri komada betona pogodili automobil u toku vožnje, jedan bio težak 5 kilograma

Blic 11.02.2023
Producent Oliver Paunović iz Niša samo čudom je izbegao tragediju kada su danas oko 15 časova, na autoputu kod Niša, na njegov automobil "folksvagen tiguan" pala tri komada betona, od kojih je jedan bio težak oko pet kilograma! Samo velikom… »
Tri komada betona pala na auto usred vožnje, jedan težak 5 kilograma: Užas na auto-putu kod Niša

Tri komada betona pala na auto usred vožnje, jedan težak 5 kilograma: Užas na auto-putu kod Niša

Telegraf 11.02.2023
Samo velikom prisebnošću i iskustvom vozač je uspeo da zadrži na kolovozu automobil. Stravičan događaj koji je mogao da rezultira tragedijom dogodio se danas oko 15 časova kada su na automobil producenta Oliver Paunović na autoputu kod Niša, pala… »

Vesti dana »