Povezane vesti

Ana Ćurčić oprašta Zvezdanu prevaru? Zadrugarka otvorila dušu o Slavniću pa otkrila da nije viđao ćerku četiri godine…

Ana Ćurčić oprašta Zvezdanu prevaru? Zadrugarka otvorila dušu o Slavniću pa otkrila da nije viđao ćerku četiri godine…

Kurir 11.02.2023
Ana Ćurčić od kada je ušla u rijaliti ne prestaje da iznosi detalje iz bračnog života sa Zvezdanom Slavnićem. Ćurčićeva je pričala sa Zoricom u toaletu i otkrila da bi Zvezdanu oprostila neoprostivo. - Pustio me je da ga čekam je*enih godina… »
Anđela Đuričić privlačila pažnju smrzavajući se na zidiću! (VIDEO)

Anđela Đuričić privlačila pažnju smrzavajući se na zidiću! (VIDEO)

Svet plus 11.02.2023
Anđela Đuričić privlačila pažnju smrzavajući se na zidiću u dvorištu... Čekala je Slavnića da joj priđe, a onda ga oterala. Anđela Đuričić sedela je na zidiću i smrzavala se kako bi privukla pažnju Zvezdana Slavnića koji je tek posle… »
Jecajući oterala Zvezdana od sebe! Slavnić krenuo da je uhodi po imanju, a Anđela ga žestoko oduvala (video)

Jecajući oterala Zvezdana od sebe! Slavnić krenuo da je uhodi po imanju, a Anđela ga žestoko oduvala (video)

Kurir 11.02.2023
Ljubavna afera Anđele Đuričić i Zvezdana Slavnića šokirala je region, a o njima ne prestaje da se priča i piše. Đuričićeva je nedavno ustala i rekla kako želi da prekine svaku komunikaciju sa Zvezdanom, a po svemu sudeći ostala je pri svom… »
Ana na ivici suza priča o Zvezdanu: "Kao da smo kod kuće, sve se vratilo", nije joj lako: "Osetila sam da sam potpuna pored…

Ana na ivici suza priča o Zvezdanu: "Kao da smo kod kuće, sve se vratilo", nije joj lako: "Osetila sam da sam potpuna pored…

Blic 10.02.2023
Ana Ćurčić je po ulasku u rijaliti "Zadruga 6" više puta istakla da se neće miriti sa bivšim suprugom Zvezdanom Slavnićem. Ipak, po svemu sudeći, Anino srce podleže Slavnićevom uticaju, a ona je sada otkrila kako se osećala kada ga je zagrlila… »
Ana brani Zvezdana: "Staću na njegovu stranu", obrt u rijalitiju! Anđela tvrdi da ju je Ćurčićeva spasila (video)

Ana brani Zvezdana: "Staću na njegovu stranu", obrt u rijalitiju! Anđela tvrdi da ju je Ćurčićeva spasila (video)

Blic 10.02.2023
Poznati trougao Anđele Đuričić, Ane Ćurčić i Zvezdana Slavnića svakog dana intrigira javnost. Odnosi su im i te kako promenljivi iz dana u dan, a Anđela je sada odlučila da ipak želi da prekine svaki kontakt sa Slavnićem. - Moj odnos sa… »

Vesti dana »