Povezane vesti

Petrić: Jedino što je sigurno je da smo se obrukali! Jedini krivac sam ja!

Petrić: Jedino što je sigurno je da smo se obrukali! Jedini krivac sam ja!

Sportski žurnal 11.02.2023
Mladost GAT je u Humskoj pobedila Partizan 4:0. Trener Partizana Gordan Petrić smiren i staložen posle katastrofe njegovih pulena u Humskoj, poraženi su od novosadske Mladosti 0:4. - Kad su neki mečevi bili za pohvalu, sad možemo i da kritikujemo, a… »
Petrić: Obrukali smo se, koštala nas moja naivnost

Petrić: Obrukali smo se, koštala nas moja naivnost

Dnevnik 11.02.2023
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je da jedino on može biti kritikovan nakon debakla u Humskoj protiv Mladosti iz Novog Sada (0:4) u 21. kolu Superlige Srbije. Kad su neke utakmice bile za pohvalu, ovu možemo da kritikujemo… »
Petrić u neverici nakon debakla: „Obrukali smo se, jedino ja mogu da budem kriv“ (video)

Petrić u neverici nakon debakla: „Obrukali smo se, jedino ja mogu da budem kriv“ (video)

Hot sport 11.02.2023
Brutalno je bio iskren trener Partizana Veliku sramotu su doživeli fudbaleri Partizana u Humskoj, pošto su danas u okviru 21. kola Mozzart Bet Superlige Srbije pošto su poraženi od ekipe Mladost GAT sa 0:4. Nakon ovog istorijskog debakla svoj komentar… »
Gordan Petrić: Obrukali smo se

Gordan Petrić: Obrukali smo se

Euronews 11.02.2023
Fudbaleri Partizana osramotili su se pred svojim navijačima pošto ih je ekipa Mladosti GAT ubedljivo nadigrala 4:0 (2:0). Posle meča, izjavu za TV Arena sport dao je šef struke crno-belih, Gordan Petrić. "Sada kada su neke utakmice bile za pohvalu… »
Bruka kakva nije viđena pola veka! Partizan ovako nije gubio ni derbije u Humskoj, šamar za sva vremena...

Bruka kakva nije viđena pola veka! Partizan ovako nije gubio ni derbije u Humskoj, šamar za sva vremena...

Mondo 11.02.2023
Mnogi su se zapitali koji je najteži poraz Partizana u istoriji, a meč protiv Mladosti iz Novog Sada nije daleko od toga. Mnogi su se zapitali koji je najteži poraz Partizana u istoriji, a meč protiv Mladosti iz Novog Sada nije daleko od toga… »
Petrić nakon blamaže Partizana: "Obrukali smo se, izgubili smo zbog moje naivnosti i dobrote!"

Petrić nakon blamaže Partizana: "Obrukali smo se, izgubili smo zbog moje naivnosti i dobrote!"

Sportske.net 11.02.2023
Trener Partizana Gordan Petrić prihvatio je odgovornost za težak poraz "crno-belih" u Humskoj od Mladosti GAT u Humskoj. Novosađani su slavili rezultatom 4:0, nešto što mnogima nije pošlo za rukom u bogatoj istoriji Partizana, ali Petrić smatra da… »

Vesti dana »