Povezane vesti

Potresna ispovest oca koji nije hteo da pusti ruku mrtve ćerke! Lejla je te noći spavala kod bake, kopao golim rukama

Potresna ispovest oca koji nije hteo da pusti ruku mrtve ćerke! Lejla je te noći spavala kod bake, kopao golim rukama

Mondo 12.02.2023
Nesrećni otac je rekao da su do devojčice uspeli da stignu posle tri dana i da joj nije bilo spasa jer je beton smrvio. Nesrećni otac je rekao da su do devojčice uspeli da stignu posle tri dana i da joj nije bilo spasa jer je beton smrvio. Na… »
Potresne slike iz Turske, otac nije uspeo da spasi ćerku

Potresne slike iz Turske, otac nije uspeo da spasi ćerku

RTV 12.02.2023
ANKARA - Iz Turske posle razornog zemljotresa i dalje stižu potresne slike, poput one na kojoj se vidi otac koji za ruku drži 15-godišnju cerku koja je stradala u ruševinama u Kahramanmarašu. Mesut Hančer je za CNN Turk rekao da je u zemljotresu… »
Otac sa fotografije koja je rasplakala svet: Pokušao sam golim rukama da izvučem ćerku

Otac sa fotografije koja je rasplakala svet: Pokušao sam golim rukama da izvučem ćerku

RTS 12.02.2023
Potresne slike nakon zemljotresa u Turskoj obilaze svet. Jedna od fotografija koja je rasplakala mnoge jeste ona na kojoj otac drži za ruku ćerku koja je stradala u ruševinama. Pokušao sam golim rukama da izvučem ćerku, ali nažalost nisam mogao da… »

Vesti dana »