Povezane vesti

Pakistanac iz Amerike donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa

Pakistanac iz Amerike donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa

Politika 12.02.2023
Nepoznati pakistanski državljanin donirao je 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji, naveo je premijer Pakistana Šehbaz Šarif. „Duboko sam dirnut primerom anonimnog Pakistanca koji je ušao u tursku ambasadu u SAD i donirao 30… »
Pakistanac donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Pakistanac donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Politika 12.02.2023
ISLAMABAD – Nepoznati pakistanski državljanin ušao je u tursku ambasadu u Vašingtonu i donirao 30 miliona dolara za postradale u zemljotresu u Turskoj i Siriji, saopštio je danas pakistanski premijer Šehbaz Šarif. „Duboko sam dirnut primerom… »
Pakistanac koji živi u SAD donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa

Pakistanac koji živi u SAD donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa

RTS 12.02.2023
Nepoznati pakistanski državljanin donirao je 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji, naveo je premijer Pakistana Šehbaz Šarif. "Duboko sam dirnut primerom anonimnog Pakistanca koji je ušao u tursku ambasadu u SAD i donirao 30… »
Ušetao u ambasadu i donirao 30 miliona dolara žrtvama u Turskoj: Plemenit potez Pakistanca oduševio svet

Ušetao u ambasadu i donirao 30 miliona dolara žrtvama u Turskoj: Plemenit potez Pakistanca oduševio svet

Telegraf 12.02.2023
Broj žrtava u dve zemlje porastao je na 28.192. Nepoznati pakistanski državljanin ušao je u tursku ambasadu u Vašingtonu i donirao 30 miliona dolara za stradale u zemljotresu u Turskoj i Siriji, saopštio je danas pakistanski premijer Šehbaz Šarif… »
Anonimni Pakistanac donirao 30 miliona dolara žrtvama zemljotresa u Turskoj

Anonimni Pakistanac donirao 30 miliona dolara žrtvama zemljotresa u Turskoj

Danas 12.02.2023
Anonimni čovek pakistanskog porekla ušao je juče u ambasadu Turske u Sjedinjenim Državama gde je donirao 30 miliona dolara žrtvama zemljotresa u Turskoj i Siriji, prenosi CNN. Ovu vest preneo je na Tviteru pakistanski premijer Šehbaz Šarif. Deeply… »
Kapa dole: Anonimni muškarac ušetao u ambasadu i dao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Kapa dole: Anonimni muškarac ušetao u ambasadu i dao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Blic 12.02.2023
Nepoznati pakistanski državljanin ušao je u tursku ambasadu u Vašingtonu i donirao 30 miliona dolara za postradale u zemljotresu u Turskoj i Siriji, saopštio je danas pakistanski premijer Šehbaz Šarif. "Duboko sam dirnut primerom anonimnog… »
Pakistanac donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Pakistanac donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Dnevnik 12.02.2023
ISLAMABAD/VAŠINGTON: Nepoznati pakistanski državljanin ušao je u tursku ambasadu u Vašingtonu i donirao 30 miliona dolara za postradale u zemljotresu u Turskoj i Siriji, saopštio je danas pakistanski premijer Šehbaz Šarif. „Duboko sam dirnut… »
Pakistanac donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

Pakistanac donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji

RTV 12.02.2023
ISLAMABAD/VAŠINGTON - Nepoznati pakistanski državljanin ušao je u tursku ambasadu u Vašingtonu i donirao 30 miliona dolara za postradale u zemljotresu u Turskoj i Siriji, saopštio je danas pakistanski premijer Šehbaz Šarif. Duboko sam dirnut… »
Ušetao u tursku ambasadu u SAD i donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa

Ušetao u tursku ambasadu u SAD i donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa

Radio 021 12.02.2023
Anonimni muškarac u Sjedinjenim Državama donirao je 30 miliona dolara žrtvama zemljotresa u Turskoj i Siriji, prema pakistanskom premijeru Šehbazu Šarifu, koji je tu vest objavio u subotu na Tviteru. Šarif je objavio da je donator Pakistanac… »
Čovek ušetao u tursku ambasadu i donirao 30 miliona $! Delo raspametilo premijera "Duboko dirnut primerom anonimnog..."

Čovek ušetao u tursku ambasadu i donirao 30 miliona $! Delo raspametilo premijera "Duboko dirnut primerom anonimnog..."

Mondo 12.02.2023
Pakistanac ušao u tursku ambasadu u SAD i donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji. Pakistanac ušao u tursku ambasadu u SAD i donirao 30 miliona dolara za žrtve zemljotresa u Turskoj i Siriji Anonimni muškarac u Sjedinjenim… »

Vesti dana »