Povezane vesti

Anćeloti: Ne idem iz Reala osim ako me ne oteraju

Anćeloti: Ne idem iz Reala osim ako me ne oteraju

Politika 12.02.2023
MADRID – Trener fudbalera Reala Italijan Karlo Anćeloti ponovio je da ne želi da napusti Madrid, jer je zadovoljan saradnjom sa čelnicima i igračima novog svetskog klupskog šampiona, prenose španski mediji. Real je sinoć osmi put u istoriji… »
‘Iz reala idem samo ako me oteraju’: Anćeloti snažnom porukom odgovorio na spekulacije!

‘Iz reala idem samo ako me oteraju’: Anćeloti snažnom porukom odgovorio na spekulacije!

Hot sport 12.02.2023
Magnet za uspeh i trofeje – čuveni Karlito. Baš kako je i očekivano, kraljevski klub je u Maroku nadigrao Al Hilal sa 5:3, te tako došao do novog naslova svetskog klupskog šampiona. Real je bez poteškoća opravdao ulogu favorita na turniru u… »
Toni Kros rekorder: Niko kao vezista Real Madrida

Toni Kros rekorder: Niko kao vezista Real Madrida

Večernje novosti 12.02.2023
REAL Madrid postao je peti put u istoriji klupski šampion sveta, a vezita "kraljevića" Toni Kros postao je rekorder i ušao je u istoriju fudbala. FOTO: Tanjug/AP Naime, on je čak šesti put osvojio prvenstvo sveta za klubove. To je uradio sa dva kluba… »
Anćeloti: "Idem samo ako me oteraju"

Anćeloti: "Idem samo ako me oteraju"

Sportske.net 12.02.2023
Trener madridskog Reala Karlo Anćeloti ponovio je da ne želi da napusti aktuelnog prvaka Evrope, sveta i Španije. Real je sinoć postao svetski klupski šampion, pošto je u Rabatu pobedio saudijski Al Hilal rezultatom 5:3. "Ne idem iz Madrida osim ako… »
Anćeloti: Ne idem iz Reala, osim ako me ne oteraju

Anćeloti: Ne idem iz Reala, osim ako me ne oteraju

Sportski žurnal 12.02.2023
Italijan nije želeo da preuzme reprezentaciju Brazila. Trener Reala Italijan Karlo Anćeloti ponovio je da ne želi da napusti Madrid, pošto je zadovoljan saradnjom sa čelnicima i igračima novog svetskog klupskog šampiona. Real je sinoć osmi put u… »
Niko kao Toni Kros!

Niko kao Toni Kros!

Sportske.net 12.02.2023
Fudbaleri Real Madrida savladali su sinoć u Rabatu saudijski Al Hilal sa 5:3 i rekordni peti put osvojili trofej na Svetskom klupskom prvenstvu. A osim Reala, rekord je oborio i Toni Kros. Nemački internacionalac je šesti put u svojoj briljantnoj… »

Vesti dana »