Povezane vesti

Stanković: Ne kajem se što sam preuzeo Sampdoriju, ponosan sam što sam ovde

Stanković: Ne kajem se što sam preuzeo Sampdoriju, ponosan sam što sam ovde

Sportski žurnal 12.02.2023
- Dobar mornar se ne vidi kad je more mirno, nego kad je bura i kada su talasi. Došao bih ovde čak i da je Sampdorija bila u goroj situaciji. Nisam mogao da kažem – ne - rekao je srpski stručnjak. Trener fudbalera Sampdorije Dejan Stanković izjavio… »
Dejan Stanković: ''Dobar mornar se ne vidi kad je more mirno, nego kad je bura i kada su talasi''

Dejan Stanković: ''Dobar mornar se ne vidi kad je more mirno, nego kad je bura i kada su talasi''

Večernje novosti 12.02.2023
Sampdorija gostuje Interu u okviru 22. kola Serije A, a trener gostiju Stanković ne žali zbog preuzimanja tima iz Đenove i ako su u ogromnim problemima. FOTO: Printskrin/Instagram/Sampdorija Stanković je za Gazetu delo Sport uoči utakmice sa Interom… »
Stanković priznao: „Došao bih u Sampdoriju i da je situacija bila gora!“ – spomenuo Mihu!

Stanković priznao: „Došao bih u Sampdoriju i da je situacija bila gora!“ – spomenuo Mihu!

Hot sport 12.02.2023
Nije mu lako. Grčevito se Dejan Stanković bori da pronađe rešenje pomoću kojeg će održati Sampdoriju u Seriji A ove sezone. Vrlo hrabro je preuzeom ekipu iz Đenove, koja je i u tom momentu bila u veoma teškoj situaciji. Priznaje srpski stručnjak… »
Haos u Sampdoriji, predsednik dobio pismo sa metkom!

Haos u Sampdoriji, predsednik dobio pismo sa metkom!

Sportske.net 12.02.2023
Fudbaleri Sampdorije imaju očajnu sezonu, nalaze se na pretposlednjem mestu Serije A sa samo deset osvojenih bodova iz 21 kola, bore se za opstanak i ovom trenutku ne deluje realno da će ga izboriti. Čelnici kluba iz Đenove su tokom sezone promenili… »
Poslali su mi tri metka, ne smem da izađem iz kuće! Drama kod Dejana Stankovića, pretnje smrću stižu u klub!

Poslali su mi tri metka, ne smem da izađem iz kuće! Drama kod Dejana Stankovića, pretnje smrću stižu u klub!

Mondo 12.02.2023
Masimo Ferero posle loših rezultata kluba i teške finansijske situacije sada moli za pomoć policije i razumevanje navijača. Masimo Ferero posle loših rezultata kluba i teške finansijske situacije sada moli za pomoć policije i razumevanje navijača… »
Kako će uticati Na stankovića i ekipu jezive pretnje bivšem gazdi Sampdorije? ''Žele da me ubiju, ja sam mrtvac koji…

Kako će uticati Na stankovića i ekipu jezive pretnje bivšem gazdi Sampdorije? ''Žele da me ubiju, ja sam mrtvac koji…

Večernje novosti 12.02.2023
MASIMO Ferero je postao predsednik Sampdorije 2014. godine, ali je 2021. morao da se skloni sa tog mesta zbog finansijskih malverzacija u poslovanju kluba. "Football Italia" navodi da se navijači nadaju da bi moglo da dođe do smene aktuelnog rukovodstva… »

Vesti dana »