Povezane vesti

Roditelji u panici, lažna dadilja iz Rusije hara Beogradom! Ruska glumica upozorava: Prevarantkinju Svetlanu ne puštajte u…

Roditelji u panici, lažna dadilja iz Rusije hara Beogradom! Ruska glumica upozorava: Prevarantkinju Svetlanu ne puštajte u…

Kurir 12.02.2023
Na društvenim mrežama počelo je da se širi upozorenje građanima Beograda ruske stendap komičarke Tatjane Šćukine, ali i drugih Rusa koji su veoma zabrinuti. Kako tvrdi ruska mlada glumica, u prestonicu Srbije skoro se doselila Svetlana B. iz… »
Ruska dadilja iz pakla hara Beogradom, pazite se! "Ova žena me je opljačkala, lažirala rak i varala 3 godine"

Ruska dadilja iz pakla hara Beogradom, pazite se! "Ova žena me je opljačkala, lažirala rak i varala 3 godine"

Kurir 12.02.2023
Na društvenim mrežama počelo je da se širi upozorenje građanima Beograda ruske stendap komičarke Tatjane Šćukine, ali i drugih Rusa koji su veoma zabrinuti. Kako tvrdi mlada ruska glumica, u prestonicu Srbije skoro se doselila Svetlana B. iz… »
Svetlana koja je poznati prevarant u Rusiji traži posao u Srbiji: "Mogu da lažem detaljno i uverljivo"

Svetlana koja je poznati prevarant u Rusiji traži posao u Srbiji: "Mogu da lažem detaljno i uverljivo"

Telegraf 12.02.2023
"Ne primajte je u svoj dom" Stendap komičarka Tatjana Šćukina je u septembru objavila da je razotkrila svoju "prijateljicu" Ruskinju Svetlanu B., sa kojom je živela tri godine. Ispostavilo se da je Svetlana godinama sama sebi izmišljala dijagnoze… »
Ruska dadilja iz pakla hara Beogradom i vara porodice! Apel građanima Srbije - "Ova žena me je opljačkala, lažirala rak"

Ruska dadilja iz pakla hara Beogradom i vara porodice! Apel građanima Srbije - "Ova žena me je opljačkala, lažirala rak"

Mondo 12.02.2023
Ruskinja Svetlana je Tatjaninu porodicu opljačkala i emotivno je obmanjivala cele tri godine. Ruskinja Svetlana je Tatjaninu porodicu opljačkala i emotivno je obmanjivala cele tri godine. Na društvenim mrežama počelo je da se širi upozorenje… »
Lažna dadilja iz Rusije hara Beogradom! Roditelji u panici: "Svetlana je prevarant! Lažirala je i rak i emotivno me…

Lažna dadilja iz Rusije hara Beogradom! Roditelji u panici: "Svetlana je prevarant! Lažirala je i rak i emotivno me…

Blic 12.02.2023
Na društvenim mrežama počelo je da se širi upozorenje građanima Beograda ruske stendap komičarke Tatjane Šćukine, ali i drugih Rusa koji su veoma zabrinuti. Kako tvrdi ruska mlada glumica, u prestonicu Srbije skoro se doselila Svetlana B. iz… »
Lažna dadilja iz Rusije hara Beogradom! Roditelji u panici: "Svetlana je prevarant! Lažirala je i rak i emotivno me…

Lažna dadilja iz Rusije hara Beogradom! Roditelji u panici: "Svetlana je prevarant! Lažirala je i rak i emotivno me…

Blic 12.02.2023
Na društvenim mrežama počelo je da se širi upozorenje građanima Beograda ruske stendap komičarke Tatjane Šćukine, ali i drugih Rusa koji su veoma zabrinuti. Kako tvrdi ruska mlada glumica, u prestonicu Srbije skoro se doselila Svetlana B. iz… »
Lažna dadilja Svetlana hara Beogradom, glumica upozorila: Panika među roditeljima jer Ruskinja uzima pare

Lažna dadilja Svetlana hara Beogradom, glumica upozorila: Panika među roditeljima jer Ruskinja uzima pare

Telegraf 12.02.2023
Mnogi tvrde da su bili žrtva obmane ove Ruskinje. Na društvenim mrežama počelo je da se širi upozorenje građanima Beograda ruske stendap komičarke Tatjane Šćukine, ali i drugih Rusa koji su veoma zabrinuti. Kako tvrdi ruska mlada glumica, u… »

Vesti dana »