Povezane vesti

Pogađa u srce: Dejan Stanković ponekad zamišlja da je Siniša Mihajlović još uvek živ, i to kada mu je teško - a evo i…

Pogađa u srce: Dejan Stanković ponekad zamišlja da je Siniša Mihajlović još uvek živ, i to kada mu je teško - a evo i…

Večernje novosti 12.02.2023
Sampdorija gostuje Interu u okviru 22. kola Serije A, a trener gostiju Stanković ne žali zbog preuzimanja tima iz Đenove iako je u ogromnim problemima. U takvim trenucima, često mu je mislima Siniša Mihajlović, koji je nedavno preminuo. Foto arhiva… »
Ne kajem se što sam preuzeo Sampdoriju, ponosan sam što sam ovde

Ne kajem se što sam preuzeo Sampdoriju, ponosan sam što sam ovde

Dnevnik 12.02.2023
RIM: Trener fudbalera Sampdorije Dejan Stanković izjavio je da se ne kaje zato što je preuzeo klub iz Đenove, prenosi "Gazeta delo Sport". Stanković je u oktobru prošle godine postao trener Sampdorije. Klub iz Đenove se trenutno nalazi na… »
Sautempton smenio Nejtana Džonsa

Sautempton smenio Nejtana Džonsa

Sportski žurnal 12.02.2023
Dosadašnjem šefu struke došla glave serija loših rezultata. Sautempton je saopštio danas da je smenio dosadašnjeg menadžera Nejtana Džonsa zbog serije loših rezultata. U saopštenju kluba se navodi da su otkaze dobili i treneri prvog tima Kris… »
Dejan Stanković: Ne kajem se što sam došao u Sampdoriju

Dejan Stanković: Ne kajem se što sam došao u Sampdoriju

Euronews 12.02.2023
Trener fudbalera Sampdorije, Dejan Stanković, izjavio je danas da se ne kaje zato što je preuzeo klub iz Đenove, prenosi "Gazeta delo Sport". Stanković je u oktobru prošle godine postao trener Sampdorije, koja se trenutno nalazi na pretposlednjem… »
Sautempton smenio trenera Džonsa

Sautempton smenio trenera Džonsa

Danas 12.02.2023
Fudbalski klub Sautempton otpustio je danas trenera Nejtana Džonsa posle samo tri meseca provedenih na klupi tog premijerligaša. Otkaz je Džonsu uručen dan pošto je Sautempton izgubio od Vulverhemptona sa 2:1, iako je imao igrača više skoro 70… »

Vesti dana »