Povezane vesti

Povreda je prošlost, Alkaraz za koji dan na terenu!

Povreda je prošlost, Alkaraz za koji dan na terenu!

Sportske.net 12.02.2023
Doskorašnji prvi teniser sveta Karlos Alkaraz se naredne sedmice vraća na teren. Aktuelni šampion US opena će nastupati na ATP turniru iz serije 250 u Buenos Ajresu. Španac će biti prvi nosilac u glavnom gradu Argentine. Mladi teniser je pauzirao… »
Ovako će izgledati ATP lista sutra i sledećeg ponedeljka!

Ovako će izgledati ATP lista sutra i sledećeg ponedeljka!

Sportske.net 12.02.2023
Novak Đoković će i sutra biti prvi teniser sveta, što znači da će stići do 376. nedelje na samom vrhu ATP liste. Nema mu ravnog u svetu muškog singla, ali ako gledamo muški i ženski singl, Štefi Graf je na prvom mestu sa 377. provedenih nedelja… »
Alkaraz: Cilj je da nastavim da napredujem

Alkaraz: Cilj je da nastavim da napredujem

Politika 12.02.2023
BUENOS AJRES – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da želi da nastavi da napreduje i da mu je cilj da ponovi rezultate iz prošle godine, prenose španski mediji. Mladi španski teniser vraća se na teren posle pauze od tri i po meseca… »
Alkaras igra na turniru u Buenos Ajresu: Cilj je da nastavim da napredujem

Alkaras igra na turniru u Buenos Ajresu: Cilj je da nastavim da napredujem

Sportski žurnal 12.02.2023
- Prošla godina je bila fantastična, ostvario sam svoje snove. I sam sam bio iznenađen koliko sam sve brzo postigao. Želim da nastavim da pobeđujem, ali i da uživam u tenisu – objasnio je mladi Španac. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je… »
Alkaraz se vraća ranije nego što je planirano: Evo kako to može da utiče na Đokovićev rekord i plasman na ATP listi

Alkaraz se vraća ranije nego što je planirano: Evo kako to može da utiče na Đokovićev rekord i plasman na ATP listi

Večernje novosti 12.02.2023
OPORAVAK od povrede Karlosa Alkaraza tekao je bolje nego što je očekivano pa će mladi Španac već od ponedeljka učestvovati na turniru u Buenos Ajresu. FOTO: Tanjug/AP Pošto ne brani bodove od prošle godine, trijumfom u glavnom gradu Argentine… »
Alkaraz želi kao Đoković: Hoću da nastavim da pobeđujem i uživam u tenisu

Alkaraz želi kao Đoković: Hoću da nastavim da pobeđujem i uživam u tenisu

Večernje novosti 12.02.2023
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz vraća se na teren nakon što se oporavio od povrede. On će igrati u Buenos Ajresu, a pre početka turnira u Argentini dotakao se i velike trojke "belog sporta". Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN On je istakao kako su Novak… »

Vesti dana »