Povezane vesti
Direktor Agencije za restituciju: U martu vlasnicima oduzete imovine još 2,9 miliona evra obeštećenja
Danas 12.02.2023
Direktor Agencije za restituciju Strahinja Sekulić izjavio je da će u martu biti isplaćene akontacije za obeštećenje vlasnika imovine oduzete posle Drugog svetskog rata u iznosu od 2.914.048 evra, pišu danas Novosti. Ovo je drugi put da se isplaćuju… »
U martu isplata za oduzetu imovinu: Najviša naknada starim vlasnicima biće 10.000 evra
Euronews 12.02.2023
Direktor Agencije za restituciju Strahinja Sekulić izjavio je da će u martu biti isplaćene akontacije za obeštećenje vlasnika imovine oduzete posle Drugog svetskog rata u iznosu od 2.914.048 evra. Ovo je drugi put da se isplaćuju akontacije za… »
Vesti dana »

Bela kuća povukla nominaciju Marka Brnovića za mesto ambasadora u Srbiji
BBC News pre 1 satjoš 22 povezane

Puštena u rad treća deonica od novog sada do Subotice: Vojvodina brzom prugom povezana sa Beogradom u minutima
Mondo pre 4 satijoš 61 povezana

Kiša neće stati! U ovim delovima Srbije liće kao iz kabla, RHMZ izdao novo upozorenje: U tri grada proglašena vanredna situacija, pašće i do 60 cm snega
Blic pre 1 satjoš 24 povezane

Beograđanin koji je plovio ka Gazi čeka na deportaciju iz Izraela
BBC News pre 2 satajoš 26 povezanih

Trampov ultimatum Hamasu: „Ako ne pristanete do nedelje u 18 časova, izbiće pakao“
Nedeljnik pre 3 satajoš 24 povezane