Povezane vesti

„Ne mogu o njoj da pričam u prošlom vremenu, bili smo kao jedno, a onda nas je smrt razdvojila“: Bolne reči rođenog…

„Ne mogu o njoj da pričam u prošlom vremenu, bili smo kao jedno, a onda nas je smrt razdvojila“: Bolne reči rođenog…

Nova 13.02.2023
Marija Bojić (35), majka troje dece, poginula je u nedelju u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Prijepolja kada je "škodom" sletela s puta i zakucala se u zaštitnu ogradu. Marija je stradala na licu mesta, njeno troje dece je… »
Ovo je žena (35) koja je poginula u saobraćajnoj nesreći kod Prijepolja: Držala je cvećaru, a poznanici otkrivaju kakva je…

Ovo je žena (35) koja je poginula u saobraćajnoj nesreći kod Prijepolja: Držala je cvećaru, a poznanici otkrivaju kakva je…

Kurir 13.02.2023
Žena (35) stradala u saobraćajnoj nesreći u nedelju pre podne kod Prijepolja, biće sahranjena sutra na groblju u Gornjem Ljubišu na Zlatiboru. Meštani Zlatibora, Čajetine i Užica, još su u šoku zbog pogibije mlade majke troje dece. O njoj se… »
"Prava je sreća da su deca ostala živa": Marija koja je nastradala kod Prijepolja snaja dr Bojića: "Celu noć sam proveo u…

"Prava je sreća da su deca ostala živa": Marija koja je nastradala kod Prijepolja snaja dr Bojića: "Celu noć sam proveo u…

Blic 13.02.2023
Direktor Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, prof. dr Milovan Bojić, izgubio je snaju u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u nedelju oko 11 sati dogodila na magistralnom putu od Prijepolja prema Bistrici u mestu Stanjevine. U vozilu su… »
"Danas svi plačemo": Ovo je majka troje dece koja je poginula kod Prijepolja, njeni bližnji neutešni: "Ostali smo bez jedne…

"Danas svi plačemo": Ovo je majka troje dece koja je poginula kod Prijepolja, njeni bližnji neutešni: "Ostali smo bez jedne…

Blic 13.02.2023
Marija B. (35) sa Zlatibora stradala je juče u saobraćajnoj nesreći kada je iz još uvek neutvrđenih razloga sletela automobilom Skoda sa kolovoza i zakucala se u zaštitnu ogradu. Sumnja se da je uzrok nesreće bio klizav kolovoz. Nesrećna žena je… »
"Srešćemo se, ljubavi moja": Potresno opraštanje supruga nastradale Marije: "Nikada te neću izneveriti, voli te tvoj muž"

"Srešćemo se, ljubavi moja": Potresno opraštanje supruga nastradale Marije: "Nikada te neću izneveriti, voli te tvoj muž"

Blic 13.02.2023
Marija B. (35), majka troje dece, poginula je juče u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Prijepolja kada je "škodom" sletela s puta i zakucala se zaštitnu ogradu. Marija je stradala na licu mesta, njeno troje dece je povređeno, dok je… »
Srešćemo se ljubavi moja, tamo gore, bez ožiljaka i nasmejani! Bojićev bratanac se oprostio od poginule supruge

Srešćemo se ljubavi moja, tamo gore, bez ožiljaka i nasmejani! Bojićev bratanac se oprostio od poginule supruge

Kurir 13.02.2023
Suprug nastradale Marije B. (35) koja je poginula u stravičnoj saobraćajnoj nesreći minulog vikenda kod mesta Stanjevine kod Prijepolja, oprostio se od nje potresnom porukom na društvenim mrežama. Pa da podsetimo, jeziva saobraćajne nesreća… »
"Otišla bih umesto tebe, samo da ostaneš sa svojom decom": Bolne reči rodbine poginule Marije

"Otišla bih umesto tebe, samo da ostaneš sa svojom decom": Bolne reči rodbine poginule Marije

Telegraf 13.02.2023
"Da je moglo da se bira ja bih otišla za tebe, samo da ti ostaneš sa tvojom decom. Hvala ti što si bila dobra majka i što si mog brata volela nesebično. Počivaj u miru Cvete beli" Od Marije B. (35) koja je poginula u stravičnoj saobraćajnoj… »
Čuveni lekar izgubio snaju u strašnoj nesreći kod Prijepolja! "Poginula je pred očima muža i dece. Bila je divna"

Čuveni lekar izgubio snaju u strašnoj nesreći kod Prijepolja! "Poginula je pred očima muža i dece. Bila je divna"

Mondo 13.02.2023
Žena koja je bila snaja direktora Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, prof. dr Milovana Bojića poginula je u nesreći kod Prijepolja. Žena koja je bila snaja direktora Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, prof. dr Milovana Bojića… »
"Snaja je poginula naočigled mog bratanca i troje dece": Doktor Bojić o tragediji koja ga je zadesila

"Snaja je poginula naočigled mog bratanca i troje dece": Doktor Bojić o tragediji koja ga je zadesila

Telegraf 13.02.2023
"Celu noć sam proveo u Tiršovoj", dodaje dr Bojić. Direktor Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, prof. dr Milovan Bojić, izgubio je snaju u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u nedelju oko 11 sati dogodila na magistralnom putu od… »
Majku troje dece ubila bankina: Porodica Marije koja je nastradala kod Prijepolja neutešna: "Sve je polagala da odgaji decu"

Majku troje dece ubila bankina: Porodica Marije koja je nastradala kod Prijepolja neutešna: "Sve je polagala da odgaji decu"

Blic 13.02.2023
Čajetina i ceo Zlatibor zanemeli su juče kada se pronela vest da je u teškoj saobraćajnoj nesreći na ulasku u Prijepolje smrtno stradala 35-godišnja Marija Bojić, njihova zemljakinja i komšinica. Marija je za sobom ostavila troje dece, starosti… »
"Izgubio sam snaju, bila je divna žena" Dr Bojić jedva govori posle tragedije: Celu noć sam proveo u Tiršovoj zbog dece

"Izgubio sam snaju, bila je divna žena" Dr Bojić jedva govori posle tragedije: Celu noć sam proveo u Tiršovoj zbog dece

Kurir 13.02.2023
Direktor Instituta za kardiovaskularne bolesti Dedinje, prof. dr Milovan Bojić, izgubio je snaju u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se u nedelju oko 11 sati dogodila na magistralnom putu od Prijepolja prema Bistrici u mestu Stanjevine. U vozilu su… »

Vesti dana »