Povezane vesti

U bade mantilu istrčala iz kuće i otišla u policiju: Učesnica Zadruge prijavila rođenog brata - Pretio da će da me ubije

U bade mantilu istrčala iz kuće i otišla u policiju: Učesnica Zadruge prijavila rođenog brata - Pretio da će da me ubije

Mondo 13.02.2023
Anđela Ilić je bila učesnica Zadruge 6. Anđela Ilić je bila učesnica Zadruge 6 Bivša zadrugarka Anđela Ilić, dok je bila učesnica rijaliti programa Zadruga 6 oglasila se danas na Instagramu i otkrila da je bila u policiji gde je prijavila… »
(Foto) "pretio je da će me ubiti, opalio mi je šamar": Bivša zadrugarka podnela krivičnu prijavu protiv rođenog brata

(Foto) "pretio je da će me ubiti, opalio mi je šamar": Bivša zadrugarka podnela krivičnu prijavu protiv rođenog brata

Blic 13.02.2023
Bivša zadrugarka Anđela Ilić, dok je bila učesnica rijaliti programa " Zadruga 6", nije mnogo govorila o svojoj prošlosti i privatnom životu. Međutim, Ilićeva je sada objavom na društvenj mreži Instagram zgranula domaću javnost rečima o… »
Jezivo: Bivšu zadrugarku prebio rođeni brat, ona gola otrčala u policiju, roditelji štitili nasilnika

Jezivo: Bivšu zadrugarku prebio rođeni brat, ona gola otrčala u policiju, roditelji štitili nasilnika

Svet & Skandal 13.02.2023
Nasilje u porodici preživela je zadrugarka Anđela Ilić Bivša zadrugarka, Anđela Ilić, nedavno je napustila Belu kuću, u kojoj nije mnogo govorila o svom privatnom životu. No, ono što je upravo preživela i što njena porodica proživljava već… »

Vesti dana »