Povezane vesti

Više se ne skrivaju! Nebojša Stefanović u zagrljaju s lepom veterinarkom: Zamolila me da joj popravim sliku...

Više se ne skrivaju! Nebojša Stefanović u zagrljaju s lepom veterinarkom: Zamolila me da joj popravim sliku...

Kurir 14.02.2023
Nebojša Stefanović, bivši ministar unutrašnjih poslova, odnedavno je u emotivnoj vezi sa lepom brinetom, inače veterinarkom i top modelom Miom Niketić, ali svoju ljubav su skrivali od očiju javnisti. Doduše, paparaci su ih jednom prilikom… »
FOTO Nebojša Stefanović objavio prvu fotografiju sa novom devojkom: „Zamolila me da joj popravim sliku“

FOTO Nebojša Stefanović objavio prvu fotografiju sa novom devojkom: „Zamolila me da joj popravim sliku“

Nova 14.02.2023
Nekadašnji ministar unutrašnjih poslova i ministar odbrane uživa u ljubavi sa novom partnerkom. Nebojša Stefanović u vezi je sa Miom Niketić, koja je po profesiji veterinarka, a godinama se bavi modelingom. Par je u vezi oko godinu dana, kako se… »
"Zamolila me je da joj popravim sliku": Nebojša Stefanović Dan zaljubljenih proslavlja sa novom devojkom, objavio njihovu…

"Zamolila me je da joj popravim sliku": Nebojša Stefanović Dan zaljubljenih proslavlja sa novom devojkom, objavio njihovu…

Blic 14.02.2023
Nebojša Stefanović, bivši ministar unutrašnjih poslova i odbrane, koji je godinu dana u vezi sa Miom Niketić, veterinarkom, koja se dugo bavi i modelingom, podelio je njihovu zajedničku fotografiju na Instagramu. Bivši ministar je na Dan… »
Nebojša Stefanović ne krije više vezu sa lepom crnkom! Objavio sliku na društvene mreže, pa se našalio: "Zamolila me..."

Nebojša Stefanović ne krije više vezu sa lepom crnkom! Objavio sliku na društvene mreže, pa se našalio: "Zamolila me..."

Mondo 14.02.2023
Bivši ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović objavio je sliku sa svojom devojkom. Bivši ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović objavio je sliku sa svojom devojkom. Nebojša Stefanović, bivši ministar unutrašnjih poslova i… »

Vesti dana »