Povezane vesti
Medicinsku sestru gađao bocom u glavu: Pacijent "podivljao" u Domu zdravlja, razbijao inventar (foto)
Blic 15.02.2023
Predsednik u Sindikatu zaposlenih u zdravstvu Kantona Sarajevo JUDZKS Jasmin Avdović podelio je na društvenim mrežama fotografije nemilog događaja koji se, kako navodi, desio juče u Domu zdravlja Vrazova u Sarajevu. Ovako je, kako Avdović kaže u… »
Pacijent podivljao u Domu zdravlja! Nasrtao i gađao medicinsku sestru flašom: Napravio haos, uništio ceo inventar
Mondo 15.02.2023
Desio se incident u Domu zdravlja Vrazova u Sarajevu. Desio se incident u Domu zdravlja Vrazova u Sarajevu. Predsednik u Sindikatu zaposlenih u zdravstvu Kantona Sarajevo JUDZKS Jasmin Avdović podelio je na društvenim mrežama fotografije nemilog događaja… »
Pacijent "podivljao" u Domu zdravlja u Sarajevu: Razbijao inventar, medicinsku sestru gađao bocom u glavu
Telegraf 15.02.2023
Predsednik Sindikata poziva nadležne da hitno reaguju. Predsednik Sindikata zaposlenih u zdravstvu Kantona Sarajevo -JUDZKS Jasmin Avdović pozvao je nadležne u BiH da hitno i neodložno reaguju i donesu zakon o napadu na radnike u zdravstvu, a nakon, kako… »
Vesti dana »
Pavlović (NPS): Mišljenje Venecijanske komisije potvrda nezakonitosti Mrdićevih zakona
N1 Info pre 1 satjoš 39 povezanih
Kriza kojoj se ne nazire kraj: Gorivo u Srbiji pod kontrolom države, ali stručnjak upozorava - nema povratka na staro
Euronews pre 11 minutajoš 52 povezane
Izrečene prve presude u slučaju Banjska: Dvojica Srba osuđena na doživotni zatvor, treći na 30 godina
Blic pre 36 minutajoš 31 povezana
Poruka Londona nakon prepiske iz Pentagona: Foklandska ostrva su britanska teritorija
NIN pre 56 minutajoš 29 povezanih




