Povezane vesti

Predstavljena knjiga „Malo iznad tla” Stefana Arsenijevića o filmovima Srđana Karanovića

Predstavljena knjiga „Malo iznad tla” Stefana Arsenijevića o filmovima Srđana Karanovića

Politika 15.02.2023
Promocija knjige Stefana Arsenijevića „Malo iznad tla” o filmovima Srđana Karanovića, u izdanju Filmskog centra Srbije, održana je u Dvorani kulturnog centra Beograda, gde je Karanović izjavio kako tokom duge karijere često nije bio skroz… »
Sumnjao sam u to što radim: Čuveni reditelj Srđan Karanović otvoreno o svojim filmovima i odluci da postane pisac

Sumnjao sam u to što radim: Čuveni reditelj Srđan Karanović otvoreno o svojim filmovima i odluci da postane pisac

Kurir 15.02.2023
U prepunoj Dvorani Kulturnog centra Beograda na Dan zaljubljenih predstavljena je knjiga "Malo iznad tla – Srđan Karanović o svojim filmovima" autora Stefana Arsenijevića, u izdanju Filmskog centra Srbije. Na promociji su govorili urednik knjige… »
Dva prijatelja i razgovori o kultnim ostvarenjima

Dva prijatelja i razgovori o kultnim ostvarenjima

N1 Info 15.02.2023
"Nadali smo se da će knjiga biti interesantna za nekoga, nisam želeo da bude samo za neke filmske umetnike, učinilo mi se da je pisana da bi približila film i život i zadovoljan sam (odzivom)", rekao je reditelj Srđan Karanović na promociji knjige… »

Vesti dana »