Povezane vesti

Predsednik Srbije uručio odlikovanja povodom Dana državnosti

Predsednik Srbije uručio odlikovanja povodom Dana državnosti

RTK 15.02.2023
Predsednik Aleksandar Vučić uručio je danas zaslužnim pojedincima i institucijama odlikovanja povodom Dana državnosti Srbije. Ceremoniji u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike prisustvovali su premijerka Ana Brnabić, predsednik RS… »
Kornelije Kovač, Fevzi Šiljk i Radovan Raičević među 71 dobitnikom Sretenjskog ordena

Kornelije Kovač, Fevzi Šiljk i Radovan Raičević među 71 dobitnikom Sretenjskog ordena

Južne vesti 15.02.2023
Pored Narodnog muzeja i Simfonijskog orkestra iz Niša koji su dobili najviša državna priznanja koje predsednik Republike Srbije dodeljuje na Dan državnosti, orden Karađorđeve zvezde prvog stepena posthumno je dobio Kornelije Kovač, rođen u Nišu… »
Sretenjski orden za Narodni muzej i Niški Simfonijski orkestar (FOTO)

Sretenjski orden za Narodni muzej i Niški Simfonijski orkestar (FOTO)

Niške vesti 15.02.2023
Muzej je dobio Sretenjski orden drugog stepena, a Simfonijski orkestar trećeg. Ministar za rad i socijalnu zaštitu stanovništva Azerbejdžana Sahil Babajev, nekadašnji beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar, bivši specijalni izaslanik SAD za dijalog… »
Sretenjski orden za Narodni muzej i Niški Simfonijski orkestar (FOTO)

Sretenjski orden za Narodni muzej i Niški Simfonijski orkestar (FOTO)

Niške vesti 15.02.2023
Muzej je dobio Sretenjski orden drugog stepena, a Simfonijski orkestar trećeg. Ministar za rad i socijalnu zaštitu stanovništva Azerbejdžana Sahil Babajev, nekadašnji beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar, bivši specijalni izaslanik SAD za dijalog… »
Ričard Grenel, Hočevar, Babajev neki od odlikovanih povodom Dana državnosti Srbije

Ričard Grenel, Hočevar, Babajev neki od odlikovanih povodom Dana državnosti Srbije

Beta video 15.02.2023
BEOGRAD - Ministar za rad i socijalnu zaštitu stanovništva Azerbejdžana Sahil Babajev, nekadašnji beogradski nadbiskup Stanislav Hočevar, bivši specijalni izaslanik SAD za dijalog Beograda i Prištine Ričard Grenel neki su od dobitika odlikovanja… »
Mašinski fakultet odlikovan Sretenjskim ordenom

Mašinski fakultet odlikovan Sretenjskim ordenom

Nedeljnik 15.02.2023
Mašinski fakultet Univerziteta u Beogradu, ukazom predsednika Republike Srbije, odlikovan je Sretenjskim ordenom drugog stepena, za naročite zasluge za Republiku Srbiju i njene građane u obrazovanju, naučno-istraživačkom radu i ukupnom doprinosu… »
Sretenjski orden trećeg stepena za UG Nadežda Petrović

Sretenjski orden trećeg stepena za UG Nadežda Petrović

Glas Zapadne Srbije 15.02.2023
Čačak - Umetnička galerija Nadežda Petrović Čačak dobila je Sretenjski orden trećeg stepena – KOPR 25 - za naročite zasluge za Republiku Srbiju i njene građane u javnim i kulturnim delatnostima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić povodom… »
"Sve što imam dala sam glumi" Radmila Živković odlikovana na Dan državnosti

"Sve što imam dala sam glumi" Radmila Živković odlikovana na Dan državnosti

Alo 15.02.2023
Dramska umetnica je dobila Sretenjski orden drugog stepena za naročite zasluge u javnim i kulturnim delatnostima, posebno u oblasti glume. Glumica Radmila Živković koja je danas odlikovana povodom Dana državnosti Srbije, izjavila je za Tanjug da je… »
Radmila Živković odlikovana na Dan državnosti: "Sve što sam imala sam davala uz svoju profesiju"

Radmila Živković odlikovana na Dan državnosti: "Sve što sam imala sam davala uz svoju profesiju"

Telegraf 15.02.2023
Dramska umetnica je dobila Sretenjski orden drugog stepena za naročite zasluge u javnim i kulturnim delatnostima, posebno u oblasti glume. Glumica Radmila Živković koja je danas odlikovana povodom Dana državnosti Srbije, izjavila je za Tanjug da je… »
Narodni muzej i Simfonijski orkestar iz Niša dobili Sretenjski orden

Narodni muzej i Simfonijski orkestar iz Niša dobili Sretenjski orden

Južne vesti 15.02.2023
Među 71 dobitnikom najvišeg državnog priznanja koje predsednik Republike Srbije dodeljuje na Dan državnosti nalaze se i Narodni muzej iz Niša i Simfonijski orkestar. Muzej je dobio Sretenjski orden drugog stepena, a Simfonijski orkestar trećeg… »
Dva Sretenjska ordena otišla u Niš

Dva Sretenjska ordena otišla u Niš

Jugmedia 15.02.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas, 15. februara, odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije. Među dobitnicima Srtenjskih ordena našle su se i dve kulturne ustanove iz Niša… »
Svečano na andrićevom vencu Vučić dodeljuje sretenjska odlikovanja

Svečano na andrićevom vencu Vučić dodeljuje sretenjska odlikovanja

U centar 15.02.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas na Sretenje – državni praznik Dana državnosti Republike Srbije uručuje odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije. Na spisku zaslužni, strani zvaničnici… »
Predsednik Srbije uručuje odlikovanja zaslužnim pojedincima povodom Dana državnosti

Predsednik Srbije uručuje odlikovanja zaslužnim pojedincima povodom Dana državnosti

RTK 15.02.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić uručiće odlikovanja zaslužnim pojedincima i institucijama povodom Dana državnosti Srbije. Ceremonija uručenja odlikovanja biće organizovana u 12 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika… »

Vesti dana »