Povezane vesti
Budućnost muzike pripada veštačkoj inteligenciji kaže Dejvid Geta
Politika 15.02.2023
LONDON – Francuski di –džej Dejvid Geta izjavio je da budućnost muzike leži u upotrebi veštačke inteligancije. „Ali kao oruđa. Ništa neće zameniti ukus. Ono što opisuje umetnika je određen ukus, određena vrsta osećanja koje želiš iskazati, a koristićemo… »
Dejvid Geta: Budućnost muzike je u veštačkoj inteligenciji
Telegraf 15.02.2023
"Ali kao oruđa. Ništa neće zameniti ukus", rekao je poznati francuski di-džej. Francuski di-džej Dejvid Geta izjavio je da budućnost muzike leži u upotrebi veštačke inteligancije. "Ali kao oruđa. Ništa neće zameniti ukus. Ono što opisuje umetnika je… »
Vesti dana »
FOTO, VIDEO "Mrtve duše glasaju u Srbiji, dok se živima oduzima to pravo": Profesorka za kraj skupa u Novom Sadu pozvala sve da izađu na izbore
Nova pre 16 minutajoš 34 povezane
Iran najavljuje ponovno zatvaranje Ormuskog moreuza, optužujući Ameriku i Izrael da su prekršili primirje
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih
Zdravko Ponoš: Priča vlasti o manipulaciji zvučnim topom služi da bi se studentski pokret brendirao kao teroristički
Glas Šumadije pre 20 minutajoš 21 povezana
Mundijal (10. dan): Dva rana gola u evropskom dvoboju, derbi dana u 22 časa
Danas pre 16 minutajoš 32 povezane



