Povezane vesti

„Ušla bih u rijaliti, a da mogu da vratim vreme, igrala bih za Crnu Goru, a ne za Srbiju“: Šok intervju Milice Dabović

„Ušla bih u rijaliti, a da mogu da vratim vreme, igrala bih za Crnu Goru, a ne za Srbiju“: Šok intervju Milice Dabović

Nova 16.02.2023
Bivša košarkašica danas proslavlja 41. rođendan, a ona je tim povodom otkrila mnoge detalje o svom životu, sinu, Only Fans platformi i karijeri. Šta te rastuži? Uglavnom si nasmejana i vedra. „Posle svega što sam prošla u životu, jedino može… »
(Video) "želim da uđem u rijaliti": Šok intervju Milice Dabović o sinu, zaradi na Only Fansu i Jovani Jeremić: "Da mogu da…

(Video) "želim da uđem u rijaliti": Šok intervju Milice Dabović o sinu, zaradi na Only Fansu i Jovani Jeremić: "Da mogu da…

Blic 16.02.2023
Bivša košarkašica danas je napunila 41 godinu, a za “Blic” otkrila da piše knjigu, da joj porodica ne zamera što je otvorila Onlyfans, kako joj prijaju nepristojne ponude muškaraca i da su joj psihijatri pomogli kada je preživela porodično… »
"Igrala bih za reprezentaciju crne gore" Milica Dabović o sinu, zaradi na Only fansu, evo da li bi ponovo ušla u rijaliti

"Igrala bih za reprezentaciju crne gore" Milica Dabović o sinu, zaradi na Only fansu, evo da li bi ponovo ušla u rijaliti

Kurir 16.02.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović danas je napunila 41. godinu. Milica je otkrila da piše knjigu, da joj porodica ne zamera što je otvorila Onlyfans, kao i o mnogim drugim temama koje zanimaju domaću javnost. Kada je uz sina i najbliže oduvala 41… »
“Imam potrebu da se pravdam… nije mi lako živeti” Milica Dabović iznenadila objavom, spomenila gole slike, nacionalnu…

“Imam potrebu da se pravdam… nije mi lako živeti” Milica Dabović iznenadila objavom, spomenila gole slike, nacionalnu…

Blic 16.02.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović napunila je 41 godinu, a tim povodom se oglasila na svom Instagramu i istakla da bi sada sve u svom životu uradila drugačije. Ona je priznala da su joj godine proletele, te da se mnogo davala u svemu, zatim je… »
Nije lako preživeti! Milica Dabović spomenula nacionalnu penziju i golišave fotke - "Da ogolim dušu, na svoju štetu"

Nije lako preživeti! Milica Dabović spomenula nacionalnu penziju i golišave fotke - "Da ogolim dušu, na svoju štetu"

Mondo 16.02.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović proslavila je 41. rođendan, a tim povodom se oglasila na Instagramu i naglasila da bi sada sve u svom životu uradila drugačije. Bivša košarkašica Milica Dabović proslavila je 41. rođendan, a tim povodom se… »
„Brojne su majke zakopčane do grla, a drogiraju se“: Milica Dabović progovorila o skidanju, pomenula i sportsku penziju…

„Brojne su majke zakopčane do grla, a drogiraju se“: Milica Dabović progovorila o skidanju, pomenula i sportsku penziju…

Nova 16.02.2023
Oglasila se na Instagramu. Bivša košarkašica Milica Dabović napunila je 41 godinu, a tim povodom se oglasila na svom Instagram profilu i istakla da bi sada sve u svom životu uradila drugačije. „Razmišljam o godinama koje su proletele. Igrala sam… »
SAD bi sve drugačije! Milica Dabović šokirala objavom, spomenula gole slike, nacionalnu penziju: Ne znate kako mi je, nije…

SAD bi sve drugačije! Milica Dabović šokirala objavom, spomenula gole slike, nacionalnu penziju: Ne znate kako mi je, nije…

Kurir 16.02.2023
Bivša košarkašica Milica Dabović proslavila je 41. rođendan, a tim povodom se oglasila na Instagramu i naglasila da bi sada sve u svom životu uradila drugačije. Dabovićka je priznala da su joj godine proletele, te da se mnogo davala u svemu, s… »

Vesti dana »