Povezane vesti

Svi pričaju o majici Kolinde Grabar Kitarović! "ja sam kraljica, boli me..!" Gore mreže: "Istripovala da je Ivana Knol"

Svi pričaju o majici Kolinde Grabar Kitarović! "ja sam kraljica, boli me..!" Gore mreže: "Istripovala da je Ivana Knol"

Mondo 16.02.2023
Natpis na majici Kolinde Grabar Kitarović izazvao je buru na mrežama. Natpis na majici Kolinde Grabar Kitarović izazvao je buru na mrežama. Kolinda Grabar-Kitarović pojavila se preksinoć na utakmici Lige šampiona između PSŽ-a i Bajerna. Kolinda… »
FOTO Neobičan trik: Kolinda se pojavila u majici sa porukom koju mnogi nisu shvatili, a progasili je za provokaciju

FOTO Neobičan trik: Kolinda se pojavila u majici sa porukom koju mnogi nisu shvatili, a progasili je za provokaciju

Nova 16.02.2023
Pojavila se na "Parku prinčeva" i imala poruku za sve, a u pitanju je vešt trik. Fudbaleri Bajerna savladali su Pari Sen Žermen sa 1:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona, a na tribinama je bila i Kolinda Grabar-Kitarović, bivša predsednica… »
Hrvatska "kraljica" skandala: Liga šampiona bruji o ispadu Kolinde Grabar-Kitarović! PSŽ je ovime sramno ponižen

Hrvatska "kraljica" skandala: Liga šampiona bruji o ispadu Kolinde Grabar-Kitarović! PSŽ je ovime sramno ponižen

Večernje novosti 15.02.2023
FUDBALERI Bajerna iz Minhena u osmini finala Lige šampiona savladali su na Parku Prinčeva domaći PSŽ rezultatom 1:0, a na utakmica je bila prisutna i Kolinda Grabar-Kitarović. Bivša predsednica Hrvatske potpuno neočekivano je došla u žižu… »

Vesti dana »