Povezane vesti
Dvadeset godina dizajna za nezavisnu scenu Maneta Radmanovića u Zagrebu
Danas 16.02.2023
Mane Radmanović, istaknuti beogradski vizuelni umetnik i grafički dizajner, je prvi od savremenih srpskih dizajnera koji ima izložbu u galeriji Hrvatskog dizajnerskog društva (HDD) u Zagrebu Izložba pod nazivom NEZAVISNO I MEĐUZAVISNO – 20 GODINA DIZAJNA… »
Mane Radmanović prvi savremeni srpski dizajner koji ima izložbu u galeriji Hrvatskog dizajnerskog društva u Zagrebu
Nova 16.02.2023
Mane Radmanović, istaknuti beogradski vizuelni umetnik i grafički dizajner, je prvi od savremenih srpskih dizajnera koji ima izložbu u galeriji Hrvatskog dizajnerskog društva (HDD) u Zagrebu. Izložba pod nazivom "Nezavisno i međuzavisno - 20 godina… »
Prvi savremeni srpski umetnik u Zagrebačkom HDD-u: Dizajn za nezavisnu scenu
N1 Info 16.02.2023
Mane Radmanović, istaknuti beogradski vizuelni umetnik i grafički dizajner, prvi je od savremenih srpskih dizajnera koji ima izložbu u galeriji Hrvatskog dizajnerskog društva (HDD) u Zagrebu. Izložba pod nazivom Nezavisno i međuzavisno – 20 godina… »
Vesti dana »
Vučić: Nikad nisam lagao, sledeća godina možda najbolja u našoj istoriji - izbori u maju ili decembru
N1 Info pre 55 minutajoš 41 povezana
Vučić: Selakovića ne gone zbog lopovluka, kriminala, korupcije, već zbog politike
Beta pre 16 minutajoš 42 povezane
NBS i ekonomisti o platnom prometu i stabilnosti finansijskog sistema u vezi sa NIS-om i mogućem preuzimanju državnog udela
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane
„Kampanja blaćenja“ ili sukob stavova? Izrael će se takmičiti Novi skandali oko Evrovizije „Kartu“ za Beč odjavili Holanđani i Irci, nisu jedini
Dnevnik pre 35 minutajoš 25 povezanih




