Povezane vesti

Vatra je progutala sve! Pevaču Granda izgorela kuća - Uleteo sam misleći da mi je sin unutra, izašli smo goli i bosi!

Vatra je progutala sve! Pevaču Granda izgorela kuća - Uleteo sam misleći da mi je sin unutra, izašli smo goli i bosi!

Mondo 16.02.2023
Nekadašnji učesnik muzičkog šou programa "Nikad nije kasno" Rade Čitlučanin ostao je bez krova nad glavom nakon požara. Nekadašnji učesnik muzičkog šou programa "Nikad nije kasno" Rade Čitlučanin ostao je bez krova nad glavom nakon požara… »
Takmičaru iz „Nikad nije kasno“ izgorela kuća u požaru: „Sve je otišlo, više nemamo ništa“

Takmičaru iz „Nikad nije kasno“ izgorela kuća u požaru: „Sve je otišlo, više nemamo ništa“

Nova 16.02.2023
Kaže da se i dalje oporavlja. Rade Čitlučanin, učesnik muzičkog takmičenja „Nikad nije kasno“, ostao je bez krova nad glavom nakon što proteklog utorka požar buknuo u Obrenovcu. Radetu je cela kuća izgorela, a kako ističe još uvek nije… »
Ostao bez krova nad glavom! Bivšem takmičaru "Nikad nije kasno" izgorela kuća: Izašli smo goli i bosi, sve je izgorelo!

Ostao bez krova nad glavom! Bivšem takmičaru "Nikad nije kasno" izgorela kuća: Izašli smo goli i bosi, sve je izgorelo!

Kurir 16.02.2023
Rade Čitlučanin, nekadašnji učesnik muzičkog šoua " Nikad nije kasno" ostao je bez krova nad glavom nakon požara koji je zadesio njegovu porodicu. - Još uvek ne znam šta se desilo, sve je izgorelo, sve što je bilo u potkrovlju je progutala… »
Takmičaru iz "Nikad nije kasno" izgorela kuća u požaru u Obrenovcu: "Sve je otišlo, više nemamo ništa"

Takmičaru iz "Nikad nije kasno" izgorela kuća u požaru u Obrenovcu: "Sve je otišlo, više nemamo ništa"

Blic 16.02.2023
Rade Čitlučanin, učesnik muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno", ostao je bez krova nad glavom nakon što proteklog utorka požar buknuo u Obrenovcu. Radetu je cela kuća izgorela, a kako ističe još uvek nije poznat uzrok požara. - Još uvek ne… »

Vesti dana »