Povezane vesti

Evropa sad predala kandidaturu Spajića za predsjednika

Evropa sad predala kandidaturu Spajića za predsjednika

Glas Amerike 16.02.2023
Podgorica — Mladi pokreta Evropa sad predali su u četvrtak veče Državnoj izbornoj komisiji kandidaturu njihovog lidera Milojka Spajića na izborima za predsjednika Crne Gore, saopšteno je iz te političke partije. Član Predsjedništva Evrope sad… »
Spajić: Podneo sam zahtev za otpust iz srpskog državljanstva

Spajić: Podneo sam zahtev za otpust iz srpskog državljanstva

Novi magazin 16.02.2023
Lider crnogorskog pokreta Evropa sad Milojko Spajić, koji je najavio kandidaturu na predsedničkim izborima, izjavio je danas da je podneo zahtev za otpust iz srpskog državljanstva. Spajić je agenciji MINA rekao da je imao srpsko državljanstvo, ali ne… »
Spajić: Podneo sam zahtev za otpust iz srpskog državljanstva

Spajić: Podneo sam zahtev za otpust iz srpskog državljanstva

Slobodna Evropa 16.02.2023
Lider crnogorskog pokreta Evropa sad Milojko Spajić, koji je najavio kandidaturu na predsedničkim izborima, izjavio je u četvrtak, 16. februaran, da je podneo zahtev za otpust iz srpskog državljanstva. Spajić je rekao agenciji MINA da je imao srpsko… »
Lider Pokreta „Evropa sad“ podneo zahtev za otpust iz državljanstva Srbije

Lider Pokreta „Evropa sad“ podneo zahtev za otpust iz državljanstva Srbije

N1 Info 16.02.2023
Lider crnogorskog Pokreta "Evropa sad" Milojko Spajić, koji je najavio kandidaturu na predsedničkim izborima, izjavio je da je podneo zahtev za otpust iz srpskog državljanstva. Spajić je agenciji MINA rekao da je imao srpsko državljanstvo, ali ne i… »
Spajić: Odjavio sam srpsko državljanstvo, ispunjavam uslove za predsedničku kandidaturu

Spajić: Odjavio sam srpsko državljanstvo, ispunjavam uslove za predsedničku kandidaturu

RTS 16.02.2023
Lider Pokreta Evropa sad! Milojko Spajić rekao je da je odjavio srpsko državljanstvo i da ispunjava sve uslove za predsedničku kandidaturu u Crnoj Gori. Na pitanje agencije MINA da li ima državljanstvo Srbije, Milojko Spajić je odgovorio da je imao i… »
Spajić: Odjavio sam srpsko državljanstvo, imam uslove da budem predsednik Crne Gore

Spajić: Odjavio sam srpsko državljanstvo, imam uslove da budem predsednik Crne Gore

Euronews 16.02.2023
Lider Pokreta Evropa sad Milojko Spajić rekao je da je odjavio srpsko državljanstvo i da ispunjava sve uslove za kandidaturu na izborima za predsednika Crne Gore. Na pitanje agencije MINA da li ima državljanstvo Srbije, Spajić je odgovorio da je imao… »
Spajić ni reči o pasošu: Nastavio da blati koalicione partnere bez dokaza, najavio da neće odustati od kandidature

Spajić ni reči o pasošu: Nastavio da blati koalicione partnere bez dokaza, najavio da neće odustati od kandidature

Večernje novosti 16.02.2023
INSTITUCIJA koja nije nadležna za izbore u Crnoj Gori, proverava moje ime i prezime, a Državna izborna komisija razmatra moj slučaj i pre same kandidature, saopštio je danas Milojko Spajić, lider Pokreta Evropa sad u video obraćanju, prenela je… »
Milojko Spajić tvrdi da može biti kandidat na predsedničkim izborima u Crnoj Gori

Milojko Spajić tvrdi da može biti kandidat na predsedničkim izborima u Crnoj Gori

Danas 16.02.2023
Lider Pokreta Evopa sad Milojko Spajić ponovio je da u Srbiji nije živeo i da ima sva potrebna dokumenta potrebna za kandidaturu za predsednika Crne Gore, ali nije komentarisao danas objavljenu navodnu kopiju pasoša koji potvrdjuje da ima srpsko… »

Vesti dana »