Povezane vesti

Skup NATO-a o dodatnoj pomoći Ukrajini

Skup NATO-a o dodatnoj pomoći Ukrajini

Politika 16.02.2023
Nemački ministar odbrane Boris Pistorijus juče je obelodanio da je država potpisala ugovor s firmom „ Rajnmetal”, na osnovu kojeg će ova kompanija ponovo proizvoditi municiju za protivvazduhoplovne tenkove „gepard”, koje je Berlin dostavio… »
Stoltenberg o 24. februaru: Iako sam znao šta će se desiti otišao sam u krevet

Stoltenberg o 24. februaru: Iako sam znao šta će se desiti otišao sam u krevet

Politika 16.02.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg priznao je da je u noći 24. februara 2022. godine otišao u krevet, iako je znao za predstojeći početak ruske specijalne operacije u Ukrajini. „Otišao sam u krevet. Ali noć je bila veoma kratka, jer sam… »
Stoltenberg: NATO mora da se pripremi na dugu konfrontaciju sa Rusijom

Stoltenberg: NATO mora da se pripremi na dugu konfrontaciju sa Rusijom

Slobodna Evropa 16.02.2023
NATO mora da se pripremi za dugu konfrontaciju sa Rusijom, jer ruski predsednik Vladimir Putin godinu dana nakon invazije na Ukrajinu ne pokazuje želju za mirom, izjavio je generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg. "Moramo biti spremni dugoročno, to… »
Stoltenberg o 24. februaru: Iako sam znao šta će se desiti otišao sam u krevet

Stoltenberg o 24. februaru: Iako sam znao šta će se desiti otišao sam u krevet

Vesti online 16.02.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg priznao je da je u noći 24. februara 2022. godine otišao u krevet, iako je znao za predstojeći početak ruske specijalne operacije u Ukrajini. Spremimo se za dugi sukob sa Rusijom. – Otišao sam u krevet… »
Stoltenberg: Sukob NATO-a i Rusije može biti dugoročan

Stoltenberg: Sukob NATO-a i Rusije može biti dugoročan

Dnevnik 16.02.2023
ANKARA: Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je danas da sukob između država Alijanse i Rusije može biti dugoročan, kao i da bi Alijansa morala da bude spremna za takav rasplet događaja. "Moramo biti spremni na duge staze, ovo može… »
Stoltenberg: Konfrontacija sa Rusijom može da traje godinama

Stoltenberg: Konfrontacija sa Rusijom može da traje godinama

Novi magazin 16.02.2023
NATO mora da se pripremi za dugu konfrontaciju sa Rusijom, jer ruski predsednik Vladimir Putin godinu dana nakon invazije na Ukrajinu ne pokazuje želju za mirom, izjavio je generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg. "Moramo biti spremni dugoročno, to… »
Stoltenberg: Konfrontacija sa Rusijom može da traje godinama

Stoltenberg: Konfrontacija sa Rusijom može da traje godinama

Danas 16.02.2023
NATO mora da se pripremi za dugu konfrontaciju sa Rusijom, jer ruski predsednik Vladimir Putin godinu dana nakon invazije na Ukrajinu ne pokazuje želju za mirom, izjavio je generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg. „Moramo biti spremni dugoročno, to… »
Stoltenberg: NATO mora da se spremi za dugu konfrontaciju s Rusijom

Stoltenberg: NATO mora da se spremi za dugu konfrontaciju s Rusijom

N1 Info 16.02.2023
NATO mora da se pripremi za dugu konfrontaciju sa Rusijom, jer ruski predsednik Vladimir Putin godinu dana nakon invazije na Ukrajinu ne pokazuje želju za mirom, izjavio je generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg. „Moramo biti spremni dugoročno, to… »
Stoltenberg: NATO mora da se spremi za dugu konfrontaciju s Rusijom

Stoltenberg: NATO mora da se spremi za dugu konfrontaciju s Rusijom

Radio 021 16.02.2023
NATO mora da se pripremi za dugu konfrontaciju sa Rusijom, izjavio je generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg. Stoltenberg je objasnio da je očigledno da ruski predsednik Vladimir Putin i godinu dana nakon početka invazije na Ukrajinu ne pokazuje… »

Vesti dana »