Povezane vesti

(Foto) "nešto što je trunulo u meni je otišlo zauvek": Indi se oglasila posle operacije! Izašla je iz bolnice i evo kako se…

(Foto) "nešto što je trunulo u meni je otišlo zauvek": Indi se oglasila posle operacije! Izašla je iz bolnice i evo kako se…

Blic 16.02.2023
Pevačici Indiri Indi Aradinović nedavno je pukao silikon te je morala da ide na intervenciju kako joj se zdravstveno stanje ne bi pogoršalo, a sada se, nakon operacije, oglasila i otkrila kako se oseća. - Evo me, odlično sam. Čuvaju me kao kraljicu… »
Oglasila se indi nakon operacije! Zbog želuca jedva ostala živa, sad joJ pukao silikon - evo kako se pevačica oseća!

Oglasila se indi nakon operacije! Zbog želuca jedva ostala živa, sad joJ pukao silikon - evo kako se pevačica oseća!

Mondo 16.02.2023
Indi Aradinović se oglasila i otkrila da je na kućnom lečenju i kako se oseća nakon operacije grudi. Indi Aradinović se oglasila i otkrila da je na kućnom lečenju i kako se oseća nakon operacije grudi. Indi Aradinović u poslednjih mesec dana… »
Zbog silikona koji je pukao završila na operaciji! Indi posle tuče objavila da se razvodi, a sad se oglasila iz bolnice!

Zbog silikona koji je pukao završila na operaciji! Indi posle tuče objavila da se razvodi, a sad se oglasila iz bolnice!

Mondo 16.02.2023
Indi Aradinović morala je da ide na operaciju nakon što joj je jedan silikon u grudima pukao. Indi Aradinović morala je da ide na operaciju nakon što joj je jedan silikon u grudima pukao. Za Indi Aradinović 2023. godina započela je burno, nakon što… »

Vesti dana »