Povezane vesti
Određen pritvor osumnjičenom za nasilje u porodici
Dnevnik 16.02.2023
BEOGRAD: Na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu sud je odredio do 30 dana pritvor I. J. (45) zbog nasilja u porodici. Pritvor je predložen jer postoje osobite okolnosti koje ukazuju da ce osumnjiceni u kratkom vremenskom periodu ponoviti… »
Nasilnik u tužilaštvu nije priznao porodično nasilje: Počinio ga u stanju neuračunljivosti, tvrde veštaci
Telegraf 16.02.2023
Postoje osobite okolnosti koje ukazuju da će osumnjičeni u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo, što je rešenjem suda i određeno. Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu odredilo je danas zadržavanje osumnjičenom I. J. (45) zbog izvršenja… »
Vesti dana »
Mađarska i Srbija imaju najbolje odnose do sada zahvaljujući Vučiću i Orbanu: stručnjaci o parlamentarnim izborima u Mađarskoj
Večernje novosti pre 4 minutajoš 136 povezanih
UKC Niš: Devojka povređena u udesu kod Aleksinca još uvek životno ugrožena
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih
RHMZ najavio pljuskove s grmljavinom i košavu u Beogradu do 60 km/h, a od ovog datuma temperatura će biti do 23 stepena
Pravda pre 3 satajoš 23 povezane




