Povezane vesti

Da li će i kako Srbija reagovati na izjavu Edija Rame o ujedinjenju Albanaca?

Da li će i kako Srbija reagovati na izjavu Edija Rame o ujedinjenju Albanaca?

Danas 17.02.2023
„Srbija bi morala pod hitno da reaguje na izjavu premijera Albanije Edija Rame kojom se zagovara stvaranje Velike Albanije. Očigledno je i da vlasti u Tirani i Prištini aktivno rade na stvaranju Velike Albanije. Prema tome političko bratstvo Vučića… »
"Isti je cilj, ali putevi su drugačiji": Rama: Srbija mora da prizna Kosovo, a na kraju Albanci moraju da se ujedine

"Isti je cilj, ali putevi su drugačiji": Rama: Srbija mora da prizna Kosovo, a na kraju Albanci moraju da se ujedine

Blic 17.02.2023
Put može biti drugačiji, ali cilj na kraju ostaje samo jedan: Srbija mora da prizna Kosovo, zatraži oproštaj, a na kraju se Albanci moraju ujediniti, poručio je albanski premijer Edi Rama. - Isti je cilj, ali putevi su drugačiji. Od Aljbina Kurtija… »
Rama: Cilj je da se na kraju procesa Albanci ujedine

Rama: Cilj je da se na kraju procesa Albanci ujedine

N1 Info 17.02.2023
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da s kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem ima drugačiji pristup Srbiji, ali da imaju isti cilj - da Srbija prizna Kosovo, i da „zatraži oproštaj“, a da se na kraju procesa dijaloga sa Srbijom, Albanci… »
Edi Rama: Albanci se moraju ujediniti, moj put do toga je kraći od Kurtijevog

Edi Rama: Albanci se moraju ujediniti, moj put do toga je kraći od Kurtijevog

RTV 17.02.2023
TIRANA - Premijer Albanije Edi Rama izjavio je u četvrtak uveče za TV Kljan da Srbija mora da prizna Kosovo i zatraži oproštaj za sve ratne zločine počinjene na teritoriji Kosova, kao i da se na kraju Albanci moraju ujediniti. On je dodao da sa… »
Edi Rama: S kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem imam isti cilj – da Srbija prizna Kosovo

Edi Rama: S kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem imam isti cilj – da Srbija prizna Kosovo

Danas 17.02.2023
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da s kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem ima drugačiji pristup Srbiji, ali da imaju isti cilj – da Srbija prizna Kosovo, i da „zatraži oproštaj“, a da se na kraju procesa dijaloga sa Srbijom, Albanci… »
Rama: Srbija mora da prizna Kosovo i da se izvini, a Albanci se moraju ujediniti

Rama: Srbija mora da prizna Kosovo i da se izvini, a Albanci se moraju ujediniti

Sputnik 17.02.2023
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da Srbija mora da prizna tzv. Kosovo i zatraži oproštaj za sve ratne zločine počinjene na teritoriji Kosova, kao i da se na kraju Albanci moraju ujediniti. On je za TV Kljan dodao da sa premijerom privremenih… »
Rama: Srbija mora da prizna Kosovo, Kurti i ja imamo drugačiji pristup

Rama: Srbija mora da prizna Kosovo, Kurti i ja imamo drugačiji pristup

Dnevnik 17.02.2023
TIRANA/PRIŠTINA: Premijer Albanije Edi Rama izjavio je u četvrtak uveče za TV Kljan da Srbija mora da prizna Kosovo i zatraži oproštaj za sve ratne zločine počinjene na teritoriji Kosova, kao i da se na kraju Albanci moraju ujediniti. On je dodao… »
Ko o čemu, Rama o ujedinjenju: Kurti i ja imamo isti cilj – da se Albanci ujedine, ali nam se razlikuje pristup do tamo

Ko o čemu, Rama o ujedinjenju: Kurti i ja imamo isti cilj – da se Albanci ujedine, ali nam se razlikuje pristup do tamo

Kurir 17.02.2023
Put može biti drugačiji, ali cilj na kraju ostaje samo jedan: Srbija mora da prizna Kosovo, zatraži oproštaj, a na kraju se Albanci moraju ujediniti, poručio je albanski premijer Edi Rama za televiziju Kljan. „Isti je cilj, ali putevi su drugaciji… »

Vesti dana »