Povezane vesti

„Pratim kamere na spomeniku“: Miša Grof tvrdi da Nikolina nijednom nije posetila grob Vidoja Ristovića

„Pratim kamere na spomeniku“: Miša Grof tvrdi da Nikolina nijednom nije posetila grob Vidoja Ristovića

Nova 17.02.2023
Nakon smrti Vidoja Ristovića Grof i Nikolina su u lošim odnosima. Vidoje Ristović je preminuo 8. maja prošle godine, a ubrzo nakon toga njegova supruga Nikolina Pišek i otac Miša Grof su ušli u sukob. Nakon brojnih optužbi i višemesečnih svađa… »
Miša Grof postavio kamere na grob svog sina!

Miša Grof postavio kamere na grob svog sina!

Svet plus 17.02.2023
Viktor Ristović, poznatiji kao Miša Grof preduzeo je drastične mere i postavio je kamere na grob svog sina Vidoja Ristovića. Tenzija između Nikoline Pišek i oca njenog pokojnog muža Miše Grofa ne jenjava. Poznati biznismen tvrdi da ostavinska… »
"Postavio sam kamere na vidojev spomenik": Šok priznanje Miše Grofa: "Nikolina od sahrane nije dolazila na grob mog sina"

"Postavio sam kamere na vidojev spomenik": Šok priznanje Miše Grofa: "Nikolina od sahrane nije dolazila na grob mog sina"

Blic 17.02.2023
Nakon smrti istoričara umetnosti Vidoja Ristovića, došlo je do žestokog sukoba između voditeljke Nikoline Pišek i njenog svekra Miše Grofa, koji sada tvrdi da ostavinska rasprava još uvek nije završena, kao i da njegova snajka nije posetila grob… »
Preduzeo mere! Miša Grof: Stavio sam kamere na spomenik, Nikolina od sahrane nije dolazila na grob mog sina! Razočaran u…

Preduzeo mere! Miša Grof: Stavio sam kamere na spomenik, Nikolina od sahrane nije dolazila na grob mog sina! Razočaran u…

Kurir 17.02.2023
Tenzija između Nikoline Pišek i oca njenog pokojnog muža Viktora Ristovića, poznatijeg kao Miša Grof, ne jenjava. Poznati biznismen tvrdi da ostavinska rasprava još uvek nije završena, kao i da njegova snajka nije posetila grob pokojnog muža od… »

Vesti dana »