Povezane vesti

Intervju petkom - Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnost Kosova oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti Može li Srbin…

Intervju petkom - Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnost Kosova oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti Može li Srbin…

Radio 021 17.02.2023
Dugogodišnji kosovski diplomata Enver Hodžaj kaže da je očekivao da će Kosovo biti bliže EU i NATO 15 godina posle proglašenja nezavisnosti. U razgovoru za BBC na srpskom, dugogodišnji diplomata, pregovarač Prištine o statusu Kosova, saradnik… »
Intervju petkom - Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti"

Intervju petkom - Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti"

Južne vesti 17.02.2023
BBC/Aleksandar Miladinović Iako je bila nedelja, 17. februar 2008. godine ni po čemu na Kosovu nije ličio na uobičajen kraj sedmice. „Ustao sam oko pet sati tog jutra, probudio sam dvoje dece, poljubio ih. „U mom stanu na Sunčanom bregu (naselje… »
Intervju petkom - Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti"

Intervju petkom - Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti"

BBC News 17.02.2023
Dugogodišnji kosovski diplomata kaže da je očekivao da će Kosovo biti bliže EU i NATO 15 godina posle proglašenja nezavisnosti. Iako je bila nedelja, 17. februar 2008. godine ni po čemu na Kosovu nije ličio na uobičajen kraj sedmice. „Ustao sam… »
Intervju petkom – Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti“

Intervju petkom – Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti“

Danas 17.02.2023
Iako je bila nedelja, 17. februar 2008. godine ni po čemu na Kosovu nije ličio na uobičajen kraj sedmice. „Ustao sam oko pet sati tog jutra, probudio sam dvoje dece, poljubio ih. „U mom stanu na Sunčanom bregu (naselje u Prištini) čekao je… »
Intervju petkom – Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti“

Intervju petkom – Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnosti Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti“

Danas 17.02.2023
Iako je bila nedelja, 17. februar 2008. godine ni po čemu na Kosovu nije ličio na uobičajen kraj sedmice. „Ustao sam oko pet sati tog jutra, probudio sam dvoje dece, poljubio ih. „U mom stanu na Sunčanom bregu (naselje u Prištini) čekao je… »
Intervju petkom – Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnost Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti“

Intervju petkom – Enver Hodžaj: Proglašenje nezavisnost Kosova „oblikovalo je razliku prošlosti i budućnosti“

Danas 17.02.2023
Iako je bila nedelja, 17. februar 2008. godine ni po čemu na Kosovu nije ličio na uobičajen kraj sedmice. „Ustao sam oko pet sati tog jutra, probudio sam dvoje dece, poljubio ih. „U mom stanu na Sunčanom bregu (naselje u Prištini) čekao je… »

Vesti dana »