Povezane vesti

Rama: Srbija mora priznati Kosovo

Rama: Srbija mora priznati Kosovo

Al Jazeera 17.02.2023
Premijer Albanije kaže kako s Albinom Kurtijem ima dobre odnose, da su njihovi sastanci ‘inspirativni’ te da se njih dvojica razlikuju u pristupu. Albanski premijer Edi Rama je izjavio kako Srbija mora priznati Kosovo i zatražiti oproštaj za sve… »
Rama: Kurti i ja imamo isti cilj – da se Albanci ujedine, ali nam se razlikuje pristup

Rama: Kurti i ja imamo isti cilj – da se Albanci ujedine, ali nam se razlikuje pristup

Nedeljnik 17.02.2023
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC (Beta) – Premijer Albanije Edi Rama rekao je da kosovski premijer Aljbin Kurti i on imaju “drugačiji pristup Srbiji”, ali da obojica imaju isti cilj – da se Albanci ujedine, prenosi danas KosSev. Rama je kazao da Srbija treba… »
Rama: Kurti i ja imamo različit pristup ujedinjenju Albanaca

Rama: Kurti i ja imamo različit pristup ujedinjenju Albanaca

Bujanovačke 17.02.2023
Bujanovac, 17. februar 2023. -Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da iako s kosovskim premijerom Aljbinom Kurtijem ima drugačiji pristup Srbiji, njihov cilj je isti, a to je da Srbija prizna Kosovo i da se na kraju procesa dijaloga sa Srbijom, Albanci… »
Edi Rama: I Kurti i ja želimo ujedinjenje Albanaca i Veliku Albaniju!

Edi Rama: I Kurti i ja želimo ujedinjenje Albanaca i Veliku Albaniju!

Alo 17.02.2023
Put može biti drugačiji, ali cilj na kraju ostaje samo jedan: Srbija mora da prizna Kosovo, zatraži oproštaj, a na kraju se Albanci moraju ujediniti, poručio je albanski premijer Edi Rama za televiziju Kljan. „Isti je cilj, ali putevi su drugaciji… »

Vesti dana »