Povezane vesti

Danas je 4 godine kako ga nema, a ovo je poslednja pesma Šabana Šaulića! Pevač je snimio samo nekoliko dana pre tragedije!

Danas je 4 godine kako ga nema, a ovo je poslednja pesma Šabana Šaulića! Pevač je snimio samo nekoliko dana pre tragedije!

Kurir 17.02.2023
Danas se navršilo četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Njegova porodica i prijatelji okupili se u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju kako bi mu još jednom odali počast. Na današnji dan izašla je i njegova… »
"To što je on bio jednom se rađa": Ilda i Gordana Šaulić o Šabanovom životu i ljudima koji su se o njega ogrešili

"To što je on bio jednom se rađa": Ilda i Gordana Šaulić o Šabanovom životu i ljudima koji su se o njega ogrešili

Blic 17.02.2023
Ilda i Gordana Šaulić evocirale su uspomene na pokojnog Šabana Šaulića. Danas se navršava četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić, a njegova ćerka Ilda i supruga Gordana ističu da gubitak i dalje ne jenjava. - Kada… »
Da srce prepukne: Porodica Šabana Šaulića upravo objavila pesmu koju je snimio pred smrt VIDEO

Da srce prepukne: Porodica Šabana Šaulića upravo objavila pesmu koju je snimio pred smrt VIDEO

Svet & Skandal 17.02.2023
Nova pesma Šabana Šaulića će vas rasplakati Četiri godine nakon pogibije Šabana Šaulića, poštovaoci kralja folka konačno su dobili priliku da čuju pesmu koju je snimio nekoliko nedelja pre tragedije. Foto: Ivan Vučićević Pesma “Gde ste… »
„Voleo bih da ga sretnem i da mu presudim na moj način“: Hasan Dudić o Šabanovom ubici

„Voleo bih da ga sretnem i da mu presudim na moj način“: Hasan Dudić o Šabanovom ubici

Nova 17.02.2023
Na današnji dan pre četiri godine sahranjen je Šaban Šaulić, a prijatelji i porodica kralja narodne muzike su se danas okupili na Novom groblju kako bi održali pomen. Šabanov brat Hasan Dudić je za medije dao kratku izjavu u kojoj je opisao koliko… »
"Nije mogao bez kapućina i novina da započne jutro!" Gordana i Ilda na Šabanovu godišnjicu otkrile do detalja kakav je…

"Nije mogao bez kapućina i novina da započne jutro!" Gordana i Ilda na Šabanovu godišnjicu otkrile do detalja kakav je…

Kurir 17.02.2023
Danas se navršava četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić, a Kurir televizija je povodom ove godišnjice napravila specijal posvećen samo njemu. Ilda Šaulić, ćerka pokojnog Šabana Šaulića, bila je prva gošća… »
Ilda i Mihajlo nisu došli na Šabanov pomen: Sestra pokojnog pevača lije suze

Ilda i Mihajlo nisu došli na Šabanov pomen: Sestra pokojnog pevača lije suze

Nova 17.02.2023
Prijatelji i porodica pokojnog pevača okupili su se na Novom groblju u Beogradu. Danas se obeležava četvrta godišnjica smrti legende narodne muzike, Šabana Šaulića. Mnogi su primetili da njegova ćerka i sin nisu došli na sahranu. Naime, Ilda je… »
"Zahvaljujući šabanu sam ja danas Mirko Kodić" Harmonikaš se prisetio prijateljstva sa pokojnim Šaulićem! Tuga ne jenjava…

"Zahvaljujući šabanu sam ja danas Mirko Kodić" Harmonikaš se prisetio prijateljstva sa pokojnim Šaulićem! Tuga ne jenjava…

Kurir 17.02.2023
Danas se navršava četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Njegova porodica i prijatelji okupili se u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju da mu još jednom odaju počast. Pored porodice na pomen je stigao i… »
"Voleo bih da sretnem šabanovog ubicu i da mu presudim" Brat Hasan Dudić i dalje ogorčen zbog presude (video)

"Voleo bih da sretnem šabanovog ubicu i da mu presudim" Brat Hasan Dudić i dalje ogorčen zbog presude (video)

Kurir 17.02.2023
Danas se navršava četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Njegova porodica i prijatelji okupili se u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju da mu još jednom odaju počast. Šabanov brat Hasan Dudić progovorio je o… »
Ostatak života živeću za brata Šabana! Tuga i suze na Novom groblju - Četiri godine od smrti kralja narodne muzike!

Ostatak života živeću za brata Šabana! Tuga i suze na Novom groblju - Četiri godine od smrti kralja narodne muzike!

Mondo 17.02.2023
Danas 17. februara navršava se četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Danas 17. februara navršava se četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Porodica i prijatelji legendarnog Šabana… »
Pomen Šabanu Šauliću: Supruga Goca ne prestaje da plače, Mihajlo i Ilda nisu tu, a brat preti ubici FOTO

Pomen Šabanu Šauliću: Supruga Goca ne prestaje da plače, Mihajlo i Ilda nisu tu, a brat preti ubici FOTO

Svet & Skandal 17.02.2023
Pomen Šabanu Šauliću Danas se navršava četiri godine otkad je u sobraćajnoj nesreći poginuo kralj narodne muzike, Šaban Šaulić. Pomen Šabanu Šauliću održan je na Novom beogradskom groblju, u Aleji zaslužnih građana, gde su se okupili… »
"Dva života odu, a on dobije tri godine zatvora": Brat Šabana Šaulića besan zbog presude, kolega ne krije tugu: "Uz njega…

"Dva života odu, a on dobije tri godine zatvora": Brat Šabana Šaulića besan zbog presude, kolega ne krije tugu: "Uz njega…

Blic 17.02.2023
Danas se navršava četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić, a kolege, prijatelji i porodica bile su danas na pomenu. - Ovo je jako tužan dan za mene, ja sam bio vezan za njega 35 dugih godina. Uz njega sam se smejao i… »
(Foto) pomen šabanu šauliću: Četiri godine od tragedije, udovica Gordana se slomila kad je njih videla, sestra završila u…

(Foto) pomen šabanu šauliću: Četiri godine od tragedije, udovica Gordana se slomila kad je njih videla, sestra završila u…

Blic 17.02.2023
Šaban Šaulić, kralj narodne muzike, poginuo je na današnji dan pre četiri godine, u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Porodica i prijatelji danas su se okupili na Novom groblju u Beogradu, gde se održava pomen. Prvi su na groblje stigli neutešni… »
4 Godine od smrti šabana šaulića: Goca se slomila kad je videla kumove Zoricu i Kemiša, Ilda i Mihajlo nisu tu! Emotivne…

4 Godine od smrti šabana šaulića: Goca se slomila kad je videla kumove Zoricu i Kemiša, Ilda i Mihajlo nisu tu! Emotivne…

Kurir 17.02.2023
Danas se navršava četiri godine od kada je poginuo kralj narodne muzike Šaban Šaulić. Njegova porodica i prijatelji okupili se u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju da mu još jednom odaju počast. Udovica Goca Šaulić prva je stigla na… »
Pre četiri godine napustio nas je Šaban Šaulić: Tragična smrt kralja narodne muzike potresla je ceo region

Pre četiri godine napustio nas je Šaban Šaulić: Tragična smrt kralja narodne muzike potresla je ceo region

Nova 17.02.2023
Godišnjica smrti legende narodne muzike Šabana Šaulića obeleževa se danas. Porodica, prijatelji i saradnici okupiće se, kao i svake godine do sada na Novom groblju, u Aleji zaslužnih građana, gde će biti održan pomen istaknutom umetniku i jednom… »

Vesti dana »