Povezane vesti

Pred ulazak u Zadrugu doživeo udes! Bilal objavio snimak s lica mesta - "Rođendan mi je super počeo, a tek večeras..."

Pred ulazak u Zadrugu doživeo udes! Bilal objavio snimak s lica mesta - "Rođendan mi je super počeo, a tek večeras..."

Mondo 17.02.2023
Majina bivša ljubav, Bilal Brajlović, spreman je za veliki povratak u Zadrugu, ali mu dan nije počeo onako kako se nadao... Majina bivša ljubav, Bilal Brajlović, spreman je za veliki povratak u Zadrugu, ali mu dan nije počeo onako kako se nadao… »
(Video) Pred ulazak u Zadrugu doživeo udes: Zadrugar se odmah oglasio: "Rođendan mi je super počeo"

(Video) Pred ulazak u Zadrugu doživeo udes: Zadrugar se odmah oglasio: "Rođendan mi je super počeo"

Blic 17.02.2023
Bilal Brajilović, koji navodno uskoro ulazi u "Zadrugu", doživeo je udes. Bilal je, naime, na svom Instagramu objavio snimak dva sudarena automobila. - Rođendan mi je super počeo a tek večeras - napisao je Bilal. Inače, Bilal Brajilović je nedavno… »
Bilal Brajlović doživeo udes pred ulazak u Zadrugu! Zadrugar se odmah oglasio: Rođendan mi je super počeo (video)

Bilal Brajlović doživeo udes pred ulazak u Zadrugu! Zadrugar se odmah oglasio: Rođendan mi je super počeo (video)

Kurir 17.02.2023
Ulazak Bilala Brajlovića u "Zadrugu" se odavno najavljuje, a zadrugar se sada oglasio na Instagramu i zabrinuo sve. Bilal je objavio snimak dva sudarena automobila. - Rođendan mi je super počeo a tek večeras - napisao je Bilal. Prema pisanjima medija… »
Vanredno ubacivanje u Zadrugu 6: Dva takmičara stižu na imanje, Maji Marinković neće biti dobro: "Produkcija će napraviti…

Vanredno ubacivanje u Zadrugu 6: Dva takmičara stižu na imanje, Maji Marinković neće biti dobro: "Produkcija će napraviti…

Blic 17.02.2023
Bilal Brajilović nedavno je napustio "Zadrugu zbog povrede noge, a sada kada se oporavio navodno se očekuje njegov povratak u rijaliti i njegovoj, sada već bivšoj devojci, Maji Marinković neće biti dobro zbog toga. - Produkcija je rešila da napravi… »
Bilal se vraća u zadrugu, Maji neće biti dobro! U Šimanovce ne stiže sam - isplivao tajni plan produkcije!

Bilal se vraća u zadrugu, Maji neće biti dobro! U Šimanovce ne stiže sam - isplivao tajni plan produkcije!

Mondo 17.02.2023
Bilal Brajlović će se posle oporavka noge ponovo pridružiti zadrugarima, među kojima je i njegova bivša devojka Maja Marinković. Bilal Brajlović će se posle oporavka noge ponovo pridružiti zadrugarima, među kojima je i njegova bivša devojka… »
Bilal Brajlović se vraća u zadrugu ali ne sam! Maji neće biti dobro kada ga bude ugledala na vratima Bele kuće

Bilal Brajlović se vraća u zadrugu ali ne sam! Maji neće biti dobro kada ga bude ugledala na vratima Bele kuće

Kurir 17.02.2023
Rijaliti učesnik Bilal Brajlović je zbog povrede noge napustio imanje kako bi dobio adekvatnu negu. Kako se sada konačno oporavio, očekuje se njegov povratak pred kamere, što tvrdi izvor blizak produkciji. - Produkcija je rešila da napravi pometnju… »

Vesti dana »