Povezane vesti

Kros: Mislim da će Superliga zaživeti

Kros: Mislim da će Superliga zaživeti

Politika 17.02.2023
MADRID – Nemački fudbaler Toni Kros izjavio je danas da Superliga kao projekat treba da dobije bar jednu šansu. Najbogatiji klubovi Evrope pokušali su 2021. godine da formiraju Superligu, odvojenu od UEFA, ali je projekat propao za manje od 48 sati… »
Kros: Mislim da će Superliga zaživeti

Kros: Mislim da će Superliga zaživeti

Sportski žurnal 17.02.2023
Superliga je nedavno najavila novi format sa četiri ranga takmičenja i ukupno 80 timova. Nemački fudbaler Toni Kros izjavio je da Superliga kao projekat treba da dobije bar jednu šansu. Najbogatiji klubovi Evrope pokušali su 2021. godine da formiraju… »
Ranije puštena vest - Kros uveren da će Superliga zaživeti: "Ni ljubiteljima tenisa nisu dosadili međusobni susreti Nadala…

Ranije puštena vest - Kros uveren da će Superliga zaživeti: "Ni ljubiteljima tenisa nisu dosadili međusobni susreti Nadala…

Večernje novosti 17.02.2023
NEMAČKI fudbaler Toni Kros izjavio je danas da Superliga kao projekat treba da dobije bar jednu šansu, prenosi "Sportklub". FOTO: AP/Tanjug Najbogatiji klubovi Evrope pokušali su 2021. godine da formiraju Superligu, odvojenu od UEFA, ali je projekat… »
Kros: Superliga? Ko ne bi želeo stalno da gleda najbolje?!

Kros: Superliga? Ko ne bi želeo stalno da gleda najbolje?!

Sport klub 17.02.2023
Podeli : Fudbaler Reala Toni Kros smatra da bi osnivanje Superlige donelo benefite svim uključenim stranama jer UEFA ne radi u interesu navijača i ljubitelja fudbala. Superliga je nedavljeno najavljena u novom formatu sa četiri ranga takmičenja i… »

Vesti dana »