Povezane vesti
Uzgajivači svinja: Raste otkupna cena tovljenika, poskupeće meso u prodavnicama
Glas Zaječara 17.02.2023
Uzgajivači svinja u Srbji najavili su danas neminovno poskupljenje mesa u prodavnicama jer raste otkupna cena svinja, a ponuda na domaćem tržištu je sve manja jer se naglo zatvaraju farme svinja. Vlasnik farme iz Žiče kod Kraljeva Zoran Milićević izjavio… »
Vesti dana »

(Mape) polarni vrtlog se spušta! Temperatura danas u dramatičnom padu, meteorolog otkrio tačan dan kada u Srbiju stiže hladan front
Blic pre 2 satajoš 8 povezanih

Dačić: Na protestu u Valjevu bilo 4.000, u Beogradu 1.300, a u Novom Sadu 500 ljudi, ali i najviše incidenata
Radio 021 pre 51 minutajoš 5 povezanih

Demolirane prostorije SNS, zgrada tužilaštva i skupštine u Valjevu: Vatra, topovski udari i suzavac na ulicama: Burna noć tokom protesta u više gradova (foto,video)
Blic pre 11 minutajoš 2 povezane

„Putin apsolutni dobitnik, Tramp ostao kratkih rukava“: Sagovornici Danasa o susretu američkog i ruskog predsednika
Danas pre 11 satijoš 6 povezanih