Povezane vesti

Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan

Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan

Politika 17.02.2023
PARIZ – Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da igrač pariskog kluba Brazilac Nejmar slobodno može da igra poker kada ima slobodan dan, prenose francuski mediji. PSŽ je pre nekoliko dana na svom terenu poražen od… »
Nagelsman: PSŽ će videti našu snagu u revanšu

Nagelsman: PSŽ će videti našu snagu u revanšu

Sportski žurnal 17.02.2023
Bajern je pre nekoliko dana u Parizu pobedio PSŽ 1:0 u prvom meču osmine finala. Trener fudbalera Bajerna Julijan Nagelsman izjavio je da će igrači Pari Sen Žermena da vide snagu nemačkog kluba u revanš meču osmine finala Lige šampiona, prenose… »
Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan

Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan

Sportski žurnal 17.02.2023
Francuski mediji tvrde da su navijači PSŽ-a ogorčeni ponašanjem Nejmara i smatraju da Brazilcu nije prioritet uspeh u Ligi šampiona. Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da igrač pariskog kluba Brazilac da slobodno… »
Trener PSŽ-a Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan

Trener PSŽ-a Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan

Euronews 17.02.2023
Pari sen Žermen je pre nekoliko dana na svom terenu poražen od Bajerna 1:0 u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Fudbaler šampiona Francuske Kilijan Mbape izjavio je posle utakmice da svi fudbaleri PSŽ-a moraju zdravo da jedu i da se dobro… »
Nagelsman: Pari Sen Žermen će videti našu snagu u revanšu Lige šampiona

Nagelsman: Pari Sen Žermen će videti našu snagu u revanšu Lige šampiona

Politika 17.02.2023
MINHEN – Trener fudbalera Bajerna Julijan Nagelsman izjavio je danas da će igrači Pari Sen Žermena da vide snagu nemačkog kluba u revanš meču osmine finala Lige šampiona, prenose nemački mediji. Bajern je pre nekoliko dana u Parizu pobedio PSŽ… »
Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan, rekao sam mu šta mislim

Galtije: Nejmar ima pravo da igra poker na slobodan dan, rekao sam mu šta mislim

Dnevnik 17.02.2023
PARIZ: Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da igrač pariskog kluba Brazilac da slobodno može da igra poker kada ima slobodan dan, prenose francuski mediji. PSŽ je pre nekoliko dana na svom terenu poražen od Bajerna 1:0… »
Mesi ima poseban tretman, saigrači zbunjeni zbog Galtijea?!

Mesi ima poseban tretman, saigrači zbunjeni zbog Galtijea?!

Sportske.net 17.02.2023
Francuski mediji ne miruju kada je u pitanju Pari Sen Žermen. Već nekoliko dana kruže samo negativne informacije oko kluba, prvo da Nejmar odlazi, potom da Mesi neće potpisati novi ugovor, a sada i da Kristof Galtije gubi podršku, kao i da su igrači… »
„Želim da budem zauzet!“: Zidan se uželeo posla – preuzima PSŽ?

„Želim da budem zauzet!“: Zidan se uželeo posla – preuzima PSŽ?

Hot sport 17.02.2023
Vrlo moguće! Već skoro dve godine, Zinedin Zidan, francuski trener i nekadašnji fudbaler je bez posla. Od kada se razišao sa Real Madridom nije pronašao novi angažman. Spominjalo se da bi nakon Mundijala mogao da preuzme klupu reprezentacije… »
Zidanu dosadio odmor: "Želim da radim, želim da budem zauzet"

Zidanu dosadio odmor: "Želim da radim, želim da budem zauzet"

Sportske.net 17.02.2023
Dosta mi je odmora, želim da radim, želim novi izazov, kazao je legendarni Francuz Zinedin Zidan. On je bez posla otkada je napustio Real Madrid 2021. godine. Spominjalo se da će preuzeti reprezentaciju Francuske, da je to posao koji čeka, jer je… »

Vesti dana »